2733
2734

❖⚘◎«««﷽»»»◎⚘❖

❖ بنــــ﷽ــام خـــــدا ❖

✍《ختم قرآن》

⚘ ﷽ ( هدیه به مهدی صاحب الزمان عج ) ⚘

✍هدیه به اموات جمع شرکت کننده در ختم🙏🌟بسم الله الرحمن الرحیم🌟

🌹با توکل بر خداوند شروع میکنیم ختم قرآن این دورمون به نیابت از امام زمان عج و هدیه به چهارده معصوم و شادی روح جمیع اموات از حضرت آدم تا قیامت و حق الناسی که ممکنه گردن هممون باشه و عاقبت بخیری همه اعضای گروه مون با خانواده هاشون🌹

به نیت⤵️

شفـا و سلامتــی همه بیماران مخصوصا شفـای بیماران کرونایی و شفـای بیمارانی که دکترها جوابشون کردن🙏🙏

☆▪☆⤵️☆▪

با توکلـ به نامـ اعظمتـ یا رحمانـ یا رحیمـ

🌷 مهلت تلاوت تا یک هفته 🌷

﷽⚘جزء11☜

﷽⚘جزء17☜

﷽⚘جزء22 ☜

﷽⚘جزء23 ☜

❖◎❖༻﷽༺❖◎❖

امام صادق (ع)

▩☜هر جوان مؤمنى كه در جوانى قرآن تلاوت كند، قرآن با گوشت و خونش مى آميزد و خداوند عزّوجلّ او را با فرشتگان بزرگوار و نيك قرار مى دهد و قرآن نگهبان او در روز قيامت، خواهد بود▩

التمــــــــــاس دعــــا

❖⚘◎«««﷽»»»◎⚘❖

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp

من جز۱۷روبرداشتم

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جز ۱۱ من میخونم

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
۱۱ رو من میخونم بی زحمت فردا یادآوری کنید یادم نره

من که یادم نمیمونه گلم یه جا یادداشت کن فدات شم

قبول باشه.دو حزب اول جزء ۱۱ سهم شماست.

دلم نیومد اخرین نفر دست خالی بره.التماس دعا

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
جز ۱۱ من میخونم

دو حزب آخر جزء ۱۱ سهم شما

قبول باشه.دلم نیومد دست خالی برین

التماس دعا

2738
دو حزب آخر جزء ۱۱ سهم شما قبول باشه.دلم نیومد دست خالی برین التماس دعا

دستت طلا.

خانوما دعا کنین برای همه اموات.

امشب احیاست..

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.