2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم واقعا سخته ولی قطعا به اون یکی والدم نمیگم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728

بستگی به موقعیت و خیانتشون داره

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...

من خودم اینو بع چشم دیدم خیانت پدرمو ، مامانمو آگاه کردم و باعاش درست و منطقی حرف زدم که یک زن بیوه اسمش اعظمه همکاره بابامه میخواد اغفالش کنه و من نمیخوام بابام از شکم من بزنه خرج اون زنیکه کنه و من نیتز دارم به پدرم درصورتی که پاک باشه و قدر منو مامانمو بدونه ومنو مانانم باهم کاری کردیم که بابام پشیمون شد و به اشتباهش پی برد و ارزش زن و بچه شو فهمید اونم از راهای خوب و بدون جنگ و دعوا 

2706