2733
2734

سبزگندمی

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سبز میشی

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2738

سبز عسلی

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

یه نفر گفت تیله ای. چون چشم منم سبز و خاکستریه و وسطش اینجوری زرد رنگه البته زردهاش خیلی کمتره و چند تا تار کوچیکه. یکیشم یه لکه کوچیک قهوه ای داره یه گوشه اش

اینکه تو موقع بله دادن یا خاستگاری رفتن چشماتو باز نکردی مقصرش من و بقیه مردا و زنهای عالم نیستیم. اگه کسی نظرشو میگه یا به کسی ابراز علاقه میکنه نباید حسادت کنی. حسادت بدبختیهای بیشتری برات به ارمغان میاره. یکبار بیشتر هم قرار نیست زندگی کنی. یا به روال سابق ادامه بده و روز به روز بیشتر احساس تیره روزی کن یا یکبار هم که شده روش متفاوتی رو امتحان کن  تا نتیجه متفاوتی بگیری.{{از خوشی دیگران از عمق وجودت خوشحال و از ناراحتیشون واقعا ناراحت شو. تحت هیچ شرایطی حسادت نکن چون حسادت قویترین بند ابلیس برای تیره روزیه انسانه. اگر خودت توی زندگی از لحاظ عاطفی ارضا نشدی وقتی میبینی مردی به زنی یا زنی به مردی خالصانه ابراز علاقه میکنه بجای ناراحتی خوشحال شو و براشون ارزوی روزهای بهتر کن. هرچی برای دیگران بخای و دعا کنی برای خودت پیش میاد}}. اصراری ندارم ولی اگه از روال سابقت نتیجه نگرفتی یکبار هم که شده این روال رو در پیش بگیر.