2733
2734
مامانم سلیاک داره الان بنج شال نون ماکارونی شیرینی حبوبات هیجی نمیخوره الان جدیدن دلدردهاش بیشترشده ودکترکفته کرون والتهاب روده هم کرفته خیلی دلدردمیشه واینکه شکمش شایدیکماه کارنکنه کلی هم دکتررفته امافایده نداره
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
من سندروم روده تحریک پذیر دارم البته دکترا میگن. ولی دردام غیر عادیه ولی حوصله دکتر رفتن ندارم دیگه
دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دل درد دارم زیر شکمم مثل درد پریودی . 2 یا 3 روز درد همراه عرق کردن. برای کرون هم باید مدام قرص بخورن تا علائمش بهبود پیدا کنه
دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
من ورم معده دارم. با دراو خوب میشه. باید برن پیش بک دکتر خوب من پیش فوق تخصص میرم
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
من سندروم روده تحریک پذیر دارم البته دکترا میگن. ولی دردام غیر عادیه ولی حوصله دکتر رفتن ندارم دیگه

سلام مامان تپل خوبی؟ ببین علاعم مریضیت چجوریاست ؟ مال من که همش بعد غذا خوردن شروع میشه لعنتی یبوست شدید میگیرم همش وااای بقران موقع خواب بعد غذا دو ساعت بعد دردم شروع میشه خیلی بد دردیه دکتر بهم سولفاسالازین داده و منیزیم ۲۵۰ حالا نمیدونم چه حساسیته که میزبم ۲۵۰ میخورم معدم سوزش ایجاد میکنه لعنتی برای من بعد عمل جراحی کیست تخمدان این بیماری اوج گرفت نمیدونم چرا سمت من بدبخت این مریضی میاد مثل دلپیچه است میادو میره وااای اصلا بعد غذا اشک ادم درمیاد 😭😭😭😭😭دیگه جراحی کیستم که شدم دردش سه برابر شدم بعد عملم خدا لعنت کنه این جراحی باز که مثل مورو ملخ باد فرستادن تو روده ادم خدا لعنت کنه 😢😢🤒

2738
سلام مامان تپل خوبی؟ ببین علاعم مریضیت چجوریاست ؟ مال من که همش بعد غذا خوردن شروع میشه لعنتی یبوست ...

نیاره جون مال من طوری بود که انگار تو مریم اتیش روشن میکردن از شدت سوزش من پنتاپرازول دومپریدون امپرازول و .. مصرف کردم اما خب تا مصرف میکنم خوبم بعدش دوباره همون میشه الانم اذیتم میکنه ولی نه مثل سابق پیش یه دکتر خوب برو یا از داروهای گیاهی  هم استفاده کن

نیاره جون مال من طوری بود که انگار تو مریم اتیش روشن میکردن از شدت سوزش من پنتاپرازول دومپریدون امپر ...

سلام عزیزم اره برای منم همینطوره منم مثل توام قطع کنم قرصارو مری امو اتیش زدن شبها مخصوصا وحشتناکه نمیدونم اخه این چه مریضیه مسخره ایه گریبان همه ماها شده خیلی مسخرست این مریضی ببینم دومپریدون چیه ؟ قرص معدست ؟ ببین من ای بی اس هم دارم‌ دکتر بهم قرص سولفالاسازین داده با قرص منیزیم ۲۵۰ و قرص مترکلرپرامید مال منم همش شبها دردا شروع میشه نمیدونم چه مرگشه 😢😢😢😢😢

سلام دوستان نميدونم اين تاپيك واسه كي بوده اما من سال ٩١ فهميدم كه كرون دارم امسال دوباره رفتم همه آزمايش هاي مربوط(آندوسكوپي،كلونوسكپي و ام ار اي)انجام دادم بردم پيش دكترم گفت خيلي عجيبه خوبه خوب شدي برد پيش يه دكتر ديگه اونم گفت اصلا امكان نداره بيماري كرون خوب شه و اينا

حالا اينو ميخوام بگم كه من اصلا رعايت نكردم فقط حبوبات كم خوردم اگرم خوردم بعدش سريع عرق نعنا يا هل و نبات خوردم از همه مهم تر بهش اصلا فكر نكردم اين بيماري جدا از درد و اينا مشكل روانيش بيشتر رو اعصابه خلاصه سعي كنيد بيخيال باشيد و مثل يه عادي زندگي كنيد در ضمن من يه دوره قرص اعصابم خوردم چون استرس بيماريمو تشديد ميكرد

اميدوارم كه هركي اين بيماري رو مخي رو داره زود خوب شه

سلام دوستان نميدونم اين تاپيك واسه كي بوده اما من سال ٩١ فهميدم كه كرون دارم امسال دوباره رفتم همه آ ...

سلام من متن شمارو خوندم که بیماری کرون تون شکر خدا خوب شده. الانم خوبین؟ میتونم بپرسم دوره ای که درگیر این بیماری بودین دارو هم مصرف میکردین و چه داروهایی؟

من‌ ۴ ماه پیش دچار یبوست و دفع چند مرتبه مدفوع تو یه روز و درد  سمت چپ زیر شکم دچارش شدم و رفتم دکتر خون مخفی هم نشون داد ولی بخاطر کرونا دو تا قرص مزولارین ۵۰۰ و میتروازول و اسید فولیک داد و گفت حاد نیست برو تا بیماری کرونا کم شد برو کلونوسکوپی تا چند روز پیش رفتم و پولیپ ۳ بود ورداشت و داد آزمایش فعلا جواب نیومده . از ترس یبوست اینا چیزی نمیتونم بخورم فرنی و سیب ابپز و ... نمیدونم تشخیصش کدوم بیماری میخواد باشه ..کرون و کولیت یا چی ...کسی تجربه شو داره لطفا راهنمایی کنین...مرسی

2706