2726
عنوان

دوستانی ک جراحی زیبایی کردین

173 بازدید | 17 پست

سلام 1ماه جراحی کردم بینیم شکسته بود وزیبایی هم عمل کردم حالا سرماخوردم فین کردن بده؟؟ شما از کی دیگه تونستین فعالیت های سنگین انجام بدین

بخیه هامم کشیدم اما حالا داخله بینیم 3تانخ بخیه دیدم چیکارکنم؟؟ 

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖

اون بخیه های داخل بینیت رو بعد یه سال میکشه

فین کن ولی خیلیییییی آروم

کاش وقتی یکی سواد حرف زدن نداره حداقل شعور خفه شدن رو داشته باشه... هرچیو که خواستم دارم هرچیم که بخوام به دست میارم دوستان خواهرم گاهی با کابری من میاد سایت پس اگه میبینید بعضی کامنت هام تناقض دارن تعجب نکنید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون بخیه های داخل بینیت رو بعد یه سال میکشه فین کن ولی خیلیییییی آروم

وااای درد داره؟ 

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖
2728
منم تقریبا یکماه عمل کردم بعداز شست وشو بینی باسرم آهسته فین می کنم تمیز کنم

بسلامتی انشالله

سه هفته بعد عمل میشه فین کرد و مشکلی نداره

فعالیت سنگین وسر رو پایین گرفتن چطور

فعالیت سنگین وسر رو پایین گرفتن چطور

منم یکماه هست عمل بینی همراه با تزریق چربی انجام دادم. سر رو پایین زیاد نمی‌گیرم ولی مشکل خاصی هم نداره، از دکتر در مورد آروم دویدن پرسیدم گفت ایرادی ندارد ولی بار سنگین سعی میکنم بلند نکنم 

وااای درد داره؟ 

من هنوز یه سال نشده و نکشیدم ولی میگن زیاد درد نداره

کاش وقتی یکی سواد حرف زدن نداره حداقل شعور خفه شدن رو داشته باشه... هرچیو که خواستم دارم هرچیم که بخوام به دست میارم دوستان خواهرم گاهی با کابری من میاد سایت پس اگه میبینید بعضی کامنت هام تناقض دارن تعجب نکنید   
من هنوز یه سال نشده و نکشیدم ولی میگن زیاد درد نداره

باشه ممنونم

منم یکماه هست عمل بینی همراه با تزریق چربی انجام دادم. سر رو پایین زیاد نمی‌گیرم ولی مشکل خاصی هم ند ...

کورتون تزریق کردین؟ درد داشت؟؟ 

ولی اگه صورت لاغری دارید حتماً تزریق چربی انجام بدید برای من که فوق‌العاده شد

چربی برای کجا بینی؟ 

2706