2410
2553
عنوان

بهترین وسایل بهداشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 553128 بازدید | 10966 پست
به به خانومای عکاس

فرنازی ارادت

دخترم چطوره؟ هوری اسم ضد آفتابت چی بود مادر؟

یعنی اوشون باید به خودش بباله با این محصولاتش. کرم شبش رو نیکی واسه پاش استفاده می کنی. از لاین تخصصی شامپوش که آمریکائی بود و فقط اوشون تو کل ایران داشت من لباسامو می شورم. راستی شامپو بدنم تموم شده دیشب به عنوان شامپو بدن هم استفاده کردم اما لامصب کف هم نمی کنه
سلام خانم های خوشگل
من مادر محمد صدرا 14 ماهه هستم. قبلا" مدرس زیبایی بودم. چند هفته است که یه سایت راه انداخته که به مرور زمان ( اگه صدرا بذاره ه.....) کامل می کنم. لطف می کنید به سایت من سر بزنید و به من بگید که بهتره چه مطالبی توش بذارم . هر سوالی هم داشتید با من تماس بگیرید. www.golroyan.com
شماره تماس 09368669501 مریم تهرانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوشگل خانوما نیکی شیطون بلا درگیریت نکنه پیدا کردن کرم هات بود؟

مبارک باشه به شادی استفاده کنی .. یه بار که رفته بودم داروخانه رامین کاتالوگ اینگرید میه رو بهم داد و گفت عااااااااالیه

حالا که تو هم تعریف میکنی شاید دور چشمشو بخرم....تو کی میخری؟

2720
نیکی "رک" یعنی عاااالیه. مال منم هیدا + هستش ولی این شکلی نیست.

فرنازی منم از اون آمپولا ولی فیتو گرفتم. دارم استفاده می کنم. از یه دکتر داروساز پرسیدم گفت تأثیر آنچنانی نداره. فعلا بهترین و موثرترین راه تزریق ب پانتنه. احتمالا برم تو کارش. اما هفته ای دو تا! آبکش می شم که!

مرسی از عکساتون...دلم کلی باز شد
سلام توت فرنگی جون
نه والله کارهام خیلی زیاد بود و کلا روحیه ام زیاد خوب نبود . خرید کرمها یکنصفه روز بیشتر وقتم رو نگرفت :-)))))

من کرم دور چشم رو هر وقت از در بروم بیرون و مسیرم سمت داروخانه ای باشه که اون محصول رو داره میخرم عزیزم
http://www.iranesalat.org/

بچه ها این سایته واسه این که از محصولاتی که با لیبل وزارت بهداشت وارد می شن مطمئن بشین. نمی دونم تا چه حد دقیق و درسته. اما دیدن و امتحانش ضرر نداره
2714
مهناز جون
خوب گفتم که عزیزم مال من آبرسان بعلاوه ضد چروکه و سبکه . خیلی خیلی کم چربه . اون مدلی که شما هم دارین داشت ولی خودش گفت این برای سن من بهتره

راستی منظورت از تزریق ب پانته چیه ؟ کمی توضیح بده عزیزم
مهناز جونم اینه:

http://www.zibarou.com/QV_SUNSENSE_FACE_TINT.html

سایت اصلی:

http://www.sunsense.co.uk/content/sunsense_products.aspx

====================================

نیکی جونم وای خاله دار شدم هوراااااااااااااااا:****

چه رژای خوشرنگیییییییییییی

=================================

دارم آماده میشم:)
هوری مواظب خودت باش دختر...خوب خودتو بپوشون. حوصله مریض داری ندارما :-)))

نیکی جون آمپول B panten البته اگر درست نوشته باشم لاتینشو. تقریبا یه چیزی تو مایه های ب کمپلکس ب 12 هستش. یکی از دوستام به خاطر داروهای خاصی که مجبوره مصرف کنه تقریبا بی مو شده بود اما با این آمپول کلی موهاش خوب شده خدا رو شکر. این آقای دکتر می گفت 2 تا آمپوله (مثل همون ب کمپلکس ب 12) که باید با هم قاطی و تزریق بشه. یکی اول هفته و یکی آخر هفته. این فیتوها تموم بشه احتمالا برم تو کار اون
2706