2726

خوب بلد نیستیم😒

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

عزیزم با یه سرچ بهترینا رو پیدا میکنی کتاب هم هست برای غذای کمکی کودک من خریدم اسم نویسنده و ایناش یادم نیس. خیلیا چبزا میتونی بدی

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم با یه سرچ بهترینا رو پیدا میکنی کتاب هم هست برای غذای کمکی کودک من خریدم اسم نویسنده و ایناش ی ...

سرچ کردم. کتابم دارم. ولی میخواستم از تجربیات شما استفاده کنم. میترسم یه چیزی جدید بدم حساسیت بده.  گفتم شاید اینجام بپرسم دوتا چیز یاد بگیرم. 

یه خانم مستقل و قوی 
سرچ کردم. کتابم دارم. ولی میخواستم از تجربیات شما استفاده کنم. میترسم یه چیزی جدید بدم حساسیت بده. & ...

حساسیت تو بچه ها متفاوته گلم تا امتحان نکنی متوجه نمیشی. مواد غذاییرو تفکیک شده بده حواستو جمع تغیرات پوستی و جوش و بدخلقی و دل درد و اینا کن متوجه میشی اگه حساسیت داشته باشه پسر من اگه خوراک لوبیا چیتی بخوره تا دو روز دل درد شدید میگیره از اولم همین بود

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من