2733
2734
عنوان

بدبخت شدم تست کرونام مثبت شد ☹

274 بازدید | 24 پست

پسرم سه سالو نیمشه ... 

شوهرم ی بار گرفته بود ...مادرشوهرم اینا ک باهاشونم ی بار شدید گرفته بودن 

چیکار کنم 

پسرمم تب داره فک میکردم سرما خورده از اون گرفتم 

خواهرم دیروز گلو درد داشت 

مادرم مادربزرگم پدرم ک شغلش آزاده ...

دلم‌میخواد گریه کنم 

چیشد شوکه ام هگه کسی طوریش بشه مقصرش منم ....

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه جاهم رفتی ماشالاااا😐

خونه ی پدرم رفتم 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2731

من گرفتم خوب شدم همه اطرافیانم همینطور

تو هم خوب میشی دیگه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

اووووه با این همه آدم در ارتباط بودی؟

ایشالا خدا به خیر بگذرونه،حالا خودتو تقویت کن ایشالا زود خوب میشی،از این به بعد بیشتر احتیاط کن،کرونا واقعا وجود داره

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2738
بابا قرار نیس هرکی کرونا میگیره چیزیش بشه فک کن سرماخوردگیه... به خودتون برسین و استراحت کنین

مادربزرگم پیره 

چند روزی خونه ی پدرم بودم

ایشالا چند روزه خوبه خوب میشی.کسیم نگرفته ازت جواب تست چقد بعد میاد؟

نیم ساعت بعد

نیم ساعت بعد

کجا تست دادی؟ 

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
عزیزم ویتامین بگیر از داروخونه و اب پرتغال اینا بخور استرس نداشته باش زودی خوب میشی

بخدا من ی درصد فکر خودم نیستم واقعا استرس خانواده ی خودمو شوهرمو دارم

2706