2737
2739

ببخشید میخواستم بپرسم من از خیلی دیر شروع به خودن دقیق کردم از اول عید شروع گردم ولی خوب اصلا امید ندارم بتونم خوب بخونم امتحان تیزهوشان خرداده نمونه تیر 

حالا نیمدونم چند ساعت بخونم ایا اصلا دیر شده؟ یا عیب نداده الانم امید هست برای تیزهوشان میهش بگید؟؟من علوم خیلی سبز تیزهوشان دادم ریاضی و بفیه درسا iq

😐باز نیاید بگید شما نهمیا اینجا چیکا میکنید امدم ازتون سوال بپرسم لطفا بی احترامی نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چطور برنامه ریزی کنم تو برنامه ریزی خیلی ضعفم

ببین یجوری برنامه ریزی کن ک بتونی انجام بدی

خیلی کمال گرایانه نباشه ک نتونی انجام بدی

در حد توان خودت

اول یه دور درسو از رو کتاب بخون کامل

بعد درسنامه و تست

مثل چشمای خسته ی لبریز...
2728
ببین یجوری برنامه ریزی کن ک بتونی انجام بدی خیلی کمال گرایانه نباشه ک نتونی انجام بدی در حد توان خ ...

اخه من توی تایپیکایی که قدیم بود خوندم بعضی ها گفته بودن از ابان شروع کن بعد الان که دیگه فروردین امسدم از بین رفت 😣

اخه من توی تایپیکایی که قدیم بود خوندم بعضی ها گفته بودن از ابان شروع کن بعد الان که دیگه فروردین ام ...

من خودم تو دو سه ماه خوندم قبول شدم نمونه دولتی

2738
واقعا😃اخیش😃چیا خوندید؟همه درسا رو خوندید؟ کتاب خاصی دارشتید؟

اوهوم

رشادت برا علوم

آی کیو جامع گاج

چند تا کتاب برا درسای عمومی

و مهم تر از همه ک باعث قبولیم شد کتاب ۳۱ به علاوه ۱ استان

اوهوم رشادت برا علوم آی کیو جامع گاج چند تا کتاب برا درسای عمومی و مهم تر از همه ک باعث قبولیم ش ...

عه من هوش کمپلکس دارم ای کیو گاج دادم خیلی سبز تیزهوشان علوم دادم 

برای عمومسا هم پی دی اف کتاب خیلی سبزو برای فارسی دارم و مطالعاتو پیامو قران توی ای کیو هست 

صبحا کی بیدار میشدید؟چند ساعت یمخونیدی؟تفریح داشتید؟

عه من هوش کمپلکس دارم ای کیو گاج دادم خیلی سبز تیزهوشان علوم دادم  برای عمومسا هم پی دی اف کتا ...

کتابات خوبه

ولی حتماااااا پیشنهاد میکنم این ۳۱ به علاوه ۱ استان رو بگیری

من آره تفریح هم داشتم

به خودت سخت نگیر فقط سعی کن با کیفیت بخونی

ساعت مطالعه زیاد مهم نیس مهم کیفیتشه

اره ارامش خیلی مهمه من در هر کاریم اضطراب دارم

اگر تفکرت مثبت باشه و ارامش ذهنی داشته باشی دراینده هم راه درامد و هم شغل محترمانه باز میشه، ذهنت رو محدود به تحصیلات دانشگاهی نکن، من خودم ارشد مهندسی برق خوندم ولی با قاطعیت بهت میگم موفقیت اصلی به ذهنه نه تحصیلات، در چندسال اینده هم کلا بحث مدرک از دنیا جمع خواهد شد و مهارت مهم میشه، حتی با مدرک ابتدایی

2706