2737
2734
عنوان

باورم نمیشه😍

245 بازدید | 26 پست

باورم نمیشه ۹ ماه با تموم استرسا گذشت 😇و رسیدم ب ته خط

و تیکرم زده یه روز ب تولد😍

این روزو واس همه ارزومندای سایت ارزو میکنم😍🥰😇

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂

ای جان بسلامتی😍🤎

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وای خدا مبارک باشه انشالله زایمان آسان داشته باشید نی نی نازتون قدمش پیش پیش مبارک

مرسی عزیزدلم 🤩

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂

امشب واسه نی نیت نامه بنویس یا صداتو ضبط کن باهاش حرف بزن

آخرین شبیه تو شکمته و نفساتون یکیه❤❤

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
مبارکه عزیزم  خیییییییلی التماس دعا

چشم عزیزم😍😘

2706