2703
2553
عنوان

راهنمایی می خوام لطفا

232 بازدید | 12 پست
پسرم 7سالشه امروز صبح وقتی بیدار شد که بره مدرسه شکمش خیلی شل کار کرد چند دقیقه بعدش یهو استفراغ کرد در طول روزم 1باردیگه شکمش شل بود ولی شب که میخواستم بهش شام بدم خیلی کم خورد گفتش مامان حالم داره بد میشه 1ساعت بعد دوباره کلی بالا اورد به نظرتون چکار کنم کسی میتونه کمکم کنه.ممنون
عشقم مهر پویا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اینجوری شدم معدش ویروسی شده ببرش دکتر.من سرم زدم با 5 تا آمپول.البته 4 تاشو تو سرم خالی کرد چنتاام قرص بهم دکتر داد خوب شدم.باید دکتر ببریش چون بچه ها تحرکشون زیاده سریع آب بدنشون در این مواقع کم میشه
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
2456
اگه من ب جات بودم همین الان دکتر میبردمش مطمئن باش سرم بزنه تا دو ساعت دیگه حالش خیلی بهتر از الانه هیچی مثل سرم خوب نیست
الان ک خوابه تو خواب بغلش کنید ببریتش اینجوری سرم بزنن بهش بهترم هست گیجه متوجه نمیشه.سرم شستشو میده بدنشو و میکروبارو میکشه بیرون.خیلی مریضیه بدیه من چندبار پاییزا اینجوری شدم آخرین بار هفته پیش بود ک با سرم خوب شدم
2714
خواهش میکنم عزیزم.ب نظرم زودتر ببریش بهتره چون اگر بره مدرسه بچه های دیگه ام میگیرن ازش.بخوای با کمک دیگرانم خوبش کنی طول داره و بچه اذیت میشه ببریش دکتر حالا سرمم ک نده آمپولم خوبه بچه گناه داره من ک بزرگم خیلی حس بدی دارم اینجور مواقع چه برسه ب پسرت.ایشالله زودتر خوب شه