2733
2734
عنوان

خانومای مشهدی لطف میکنید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فدات خوبی  الان عکس میفرستم ولی تو عکس دبده نمیشه خیلی کمرنگه

اره تو عکس معلوم نیست.

چند روز از موعد پریودت گذشته؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2738
اره تو عکس معلوم نیست. چند روز از موعد پریودت گذشته؟

دوروز  اره با چشم یکم دیده میشه در حد سایه  ک فک کنم منفی باشه این اخه حداقل باید با چشم راحت ببینی خط صورتی بیفته 

میگم چی بخورم ک زودتر پریود بشم  تستم ک منفی شد 😂

نه نه اصلا دستکاری نکن بدنتو،به تست اعتمادی نیست،صبر کن یه چند روز اگه پریود نشدی ،دوباره تست بزن،یا ازمایش بده،

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
دوروز  اره با چشم یکم دیده میشه در حد سایه  ک فک کنم منفی باشه این اخه حداقل باید با چشم ر ...

نمیدونم چرا همش حس میکنم بارداری 

نه نه اصلا دستکاری نکن بدنتو،به تست اعتمادی نیست،صبر کن یه چند روز اگه پریود نشدی ،دوباره تست بزن،یا ...

پ چکنم منتظر بمونم والا ندونم من قبلا هم اینجور شدما ولی اونباری سقط شد ولی تستم اولیشم پررنگتر این بود همون ثانیه اول دو خطه شد این بعد پنج دیقه حس کردم یه چی هس تا الان ک خشک شده یکم با چشم دیده میشه

دوروز  اره با چشم یکم دیده میشه در حد سایه  ک فک کنم منفی باشه این اخه حداقل باید با چشم ر ...

اگه بیبی تو داری،به فلش گوشی عکس بگیر بفرس

2706