2737
2734
عنوان

قندخون بارداری

86 بازدید | 6 پست

سوال دیگم درمورد قندخون بارداری هست

ازهفته۲۹ دارم انسولین نوروپید و لوومیر میزنم۴واحدقبل از هر وعده غذایی و ۴واحد هم ساعت ۱۰شب از لوومیر میزنم

اما قندام نرمال نیست

تا۲۰۰و۲۳۰ حتی بعداز۲ساعته ها میره

ناشتاها کمترین عدد۹۷ و بیشترین۱۲۰ بوده

توهمین حدود میچرخه...ب نظرتون نگران کنندس؟ غذامم اندازه ک سیر بشم میخورم زیاذ هم نیست حجمش

اما میان وعده اکثرا یا چیزی نمیخورم یا سالاد میخورم یا چای بدون هیچی...میخاستم بدونم کسی مث من هس و دکتر غددش چی گفته؟

من انسولین نمیزنم ولی دکتر بهم رژیم داده البته این ماه اصلا رعایت نکردم کلی شیرینی و برنج و غذا باحجم زیاد خوردم الان همیشه عطش دارم تشنمه آب هم میخورم سریع باید برم دستشویی فکرکنم قندم خیلی بالا رفته باشه ماه قبل آز ناشتام ۸۷ بود دوساعت بعد صبحانه ۱۱۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی شما قندت با انسولین دیگه کنترل نشد؟من انسولین نمیزنم ولی خب ناشتاهام بین ۹۸ تا ۱۰۵ ه ولی دو ساعته هام خوبه.میخاستم بدونم ناشتام از این بالاتر نره خطرناک نیس؟

2728
سلام عزیزم منم انسولین نمیزنم قند ناستام بین ۹۸ تا ۱۰۰ ه شما چیکار کردی

سلام عزیزم ببخش که دیر جوابتو میدم

من قبل بارداریم قندم ۱۰۰ بود که دکترم رژیم داد کلا شیرینی مصنوعیو حذف کرد الانم که باردارم قندم ۸۱ شده شکر خدا ولی نمیتونم زیاد خوردن شرینی رو رعایت کنم چون میلم به شیرینی زیاده ولی تا الان بالا نرفته باید چند روز دیگه آز مایش تحمل گلوکز بدم تا معلوم بشه انسولین لازم دادم یانه