2737
2734
عنوان

کسایی که با چشم دیدن بچه برکت میاره بیان تجربه هاشونو بگن

| مشاهده متن کامل بحث + 2589 بازدید | 101 پست
نمیدونم بعضی هامعنی بعضی چیزها ونمیدونن واقعا!یاقصدشون انرژی منفی دادن‌ هست به نظر من نعمت یعنی دست ...

ممنون  از نکته ی جدیدی که توی این تاپیک مطرح کردی.

با افتخار ایرانی و مسلمانم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابای منم وقتی بچه نداشت با حقوق هزار تومن خونه ساخته چه خونه ای

شرایط زندگی انسانها با هم قابل مقایسه نیست.بعضی وقتها رزق و روزی آدم با کارهایی برکت پیدا میکنه.مثلا روزی حلال و دست به خیر بودن و...

خب مسلما حضور بچه ها هم در تازه ای از برکت رو روی انسان باز میکنند.

شاید ما بدون فرزندانمون به یه جاهایی می رسیدیم اما مطمئنم جائی که الآن هستیم رو مدیون حضور قشنگ و پربرکت بچه هاییم و ما هم بارها از روزی ای که برای اونا بوده بهره مند شدیم و با تمام وجود حسش میکنیم.

بابای منم وقتی بچه نداشت با حقوق هزار تومن خونه ساخته چه خونه ای

عزیزم من 4تابچه دارم دوتا بچه های شوهرم 2 تاخودم حتی بچه هام رو کهنه بستم تا بالاخره به خونه رسیدیم وراحت شدیم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
عزیزم من 4تابچه دارم دوتا بچه های شوهرم 2 تاخودم حتی بچه هام رو کهنه بستم تا بالاخره به خونه رسیدیم ...

عزیزم.احترام میذارم به هممت.متأسفانه خیلی از ماها وقتی میخوایم ازدواج کنیم،جهاز بخریم،سیسمونی بگیریم و...همش میگیم مردم چی میگن و خودمونو بخاطر مردم به سختی می اندازیم که متأسفانه این خودش مانع رشد و فرزند آوریه.

راستش منم توی یه موقعیتهایی پیش اومده بخاطر صرفه جویی بیشتر یه ابتکاراتی به خرج دادم.البته بچه هم نداشتیم یه ابتکاراتی داشتم  

اما خب فعلا در مورد بچه مثلا دخترم بلوز آستین بلند داشت و توی تابستون آستین کوتاه میخواست و از طرفی داشت کوچیکش میشد منم آستین کوتاش کردم و با دوخت و تزئینای جدیدشیکش کردم،هیچکس هم نفهمید،صرفه جویی هم شد و به جای خرید لباس و...با این کارا تونستیم طلا بخریم.و الآن پولشو گذاشتیم توی کار.یه جورایی زندگیمون از نظر خرج و مخارج احساس نمیکنیم فشار زیادی رومونه با اینکه متوسطه زندگیمون و باور پیدا کردیم خدا روزی هر کسیو باهاش میفرسته.با حقوق و شرایطی که ما داشتیم یقینا برکت حضور بچه ها خیلی به رشدمون کمک کرد.من یاد گرفتم کمی خیاطی کنم،بافتنی یاد گرفتم،عروسک دوختم و درآمد پیدا کردم که همه از برکت حضور بچه ها بود و اگر نبودن اصلا شاید سراغ این مهارتها نمیرفتم.

پس برکت فقط پول نیست...

2738
عزیزم.احترام میذارم به هممت.متأسفانه خیلی از ماها وقتی میخوایم ازدواج کنیم،جهاز بخریم،سیسمونی بگیریم ...

اره عزیزم ماها که خیلی سختی کشیدیم ولی خداروشکر خدا دوتادسته گل بهم داده که درکنارشون ارامش میگیرم ولبخندشون بهم امید دوباره میده

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

الآن رزق امروز ما میدونید چی بود،کمد داشت بر میگشت روی بچم،یه جعبه روش بود که باعث شد کمد به دیوار روبروش گیر طبقه های کمد که شیشه ای بودن افتادن و بعضیاش شکستن،اگر بچم ده سانت عقب تر بود،با شیشه آسیب میدید،شاید سر و گردن شاید پاهاش،شاید هم اگر کمد میوفتاد روش حتما آسیب جدی تری میدید،کلی هزینه و شاید هم دیگه بچم توی دنیا نمیموند.این رزق امروزمون بود که بچم سالم موند و هزینه ی سنگینی هم به دوشمون قرار نگرفت.خدایا شکرت که هوای شرایطی که توش هستیم رو داشتی*

یه بار هم بچم از مبل بی هوا افتاد و صورتش خورد به میز و بخیه لازم شد.رفتیم بیمارستان گفت بخیه جاش میمونه،یه دفعه یه مردی اومد تو که حالش خیلی بد بود،ما رو که دید گفت ببرید فلان جا با چسب مخصوص میچسبونن و جاش خیلی نمیمونه.

نمیدونم شاید حضور ما رزق اون مرد بود که برای سلامتیش دعا کنیم که اگر اون شب به بیمارستان نمیرفتیم اصلا اون مرد رو نمیدیدیم،از طرفی هم ایشون رزق فرزند ما بود که راهنماییمون کرد بچمونو کجا ببریم و درمونده نمونیم.

رزق فقط پول نیست.

گاهی حتی دوست خوب،خواهر شوهر خوب،شوهر خوب،فرزند خوب و با اخلاق که حرف بدی نمیزنه،فحش نمیده،دنبال ناموس مردم نمیره،اهل قناعته،حسود نیست،اهل کمک کردن و مهربونیه،خلاق و اهل تلاشه و...همه رزقند،باید باور کنیم رزق فقط پول نیست،بلکه چیزی فراتر از مسائل مادیه!