2058
2075
عنوان

نذر صلوات شب میلاد حضرت علی اکبر

94 بازدید | 20 پست

سلام خانوما امروز میلاد حضرت علی اکبر هست

باتوجه ب این روز عزیز نیت کنید و تعداد صلواتی ک درتوانتون هست اعلام بفرمایید و دور هم برای هم دعاکنیم

راس همه ی دعاهاتون ظهور اقاامام زمان فراموش نشه ک همین دعا کلیدی برای حاجت رواییه و قبل از شروع صلوات یک دعای فرج عنایت بفرمایید ...

انشالله اقااباعبدالله بی جوابتون نزاره

بنده حقیر رو از دعای خیرتون بی نصیب نزارید ک سخت محتاجم💕

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

۱۰۰ تا. 

دوستان تو روخدا نفری یه دونه هم برا حاجت روایی من بفرستین😭😭 خیلی نیاز دارم

من سالها حالم بد بود. خیلی بد.... امسال کمی خودم رو پیدا کردم... آشوبم. تموم امیدم خدامه. میتونم ازتون خواهش کنم اگه امضام رو دیدید برام یه ایت الکرسی بخونید؟؟؟ یا اگه چله دارید منم یاد کنید؟ بعد عید میرم خارج یه کار مهم دارم تورووووخدا دعا کنید به چیزی که میخوام برسم. دست پر برگردم. جلو خونوادم خراب نشم.تنها ارزومه😭😭😭 اگه دعام میکنید الهی حاجتتون روا❤

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

كي بايد بفرستيم الان؟

ان شاالله خدا دامن همه کسایی که بچه میخوانو سبز کنه🙏🏻لطفا برا سلامتی تو دلیم دعا کنید که خدا برام حفظش کنه🙏🏻خدا همه رو حاجتروا کنه ان شاالله🙏🏻
2077

۵۰ صلوات به نیت سالم بودن نی نیم

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی..خدایا خودت بهترین حافظی پس نگهدارش باش..آمیییین....pcoشدید داشتم که با دوماه تمرین فیتنس ورژیم غذایی توهمون ماه باردارشدم
۱۰۰ تا.  دوستان تو روخدا نفری یه دونه هم برا حاجت روایی من بفرستین😭😭 خیلی نیاز دارم

انشالله حاجت روابشید خوده حضرت ب شما نظر کنن💕

2050
2051
تافردا فرصت دارید عزیزم

من ٢٠٠تا ميفرستم

و ان شاالله حضور اقا امام زمان ،ان شاالله دامن همه منتظرارو خدا سبز كنه 🙏🏻

لطفا برا سلامتي تو دلي منم دعا كنيد🙏🏻

ان شاالله خدا دامن همه کسایی که بچه میخوانو سبز کنه🙏🏻لطفا برا سلامتی تو دلیم دعا کنید که خدا برام حفظش کنه🙏🏻خدا همه رو حاجتروا کنه ان شاالله🙏🏻
من ٢٠٠تا ميفرستم و ان شاالله حضور اقا امام زمان ،ان شاالله دامن همه منتظرارو خدا سبز كنه 🙏🏻 لطفا ...

انشالله عزیزم خدا از زبونت بشنوه 💕🙏

ميگم بچه ها دوتا دعاي فرج هست نه؟

كدومو بخونم

همون دعای کوتاه 

مرسي🙏🏻

1718