2726

از خیلی دوستان و آشناهای عزیزم شنیدم دارم معجزه های بزرگی تو زندگیشون اتفاق میفته😍😍

خدایاشکرت

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام گلم ببخشید میشه سوالی در مورد نامه نوشتن به فرشته ها ازت بپرسم؟! 

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم

راستش میخوام واسه ی جور شدن کار مهاجرتم فقط از روشی که میخوام به یه فرشته نامه بنویسم. به کدوم فرشته باید نامه بنویسم؟.

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
راستش میخوام واسه ی جور شدن کار مهاجرتم فقط از روشی که میخوام به یه فرشته نامه بنویسم. به کدوم فرشته ...

نامه به فرشته نگهبانتون

و فرشته آریل

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
نامه به فرشته نگهبانتون و فرشته آریل

مرسی♥️♥️