2726

چکار بکنم. چکار نکنم. تجربه شما چیه؟ چه رفتاری تو مادر یا پدرهاتون بوده که دوست نداشتین باهاتون بشه؟ بهم بگید. 

یه خانم مستقل و قوی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کلاس تربیت فرزند شرکت کن

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بهش احترام بزار فکر نکن چون بزرگش کردی بهت بدهکاره 

یادت باشه اون بچه ات هست و برده ات نیست و یک تفکر و عقیده ی جدا از تو داره.عقیدتو بهش تحمیل نکن و به انتخابی که واسه زندگی ،روابط و بدن خودش میکنه احترام بزار

آنقدر دنیا خر تو خر است که می ترسم حرف آن ها راست از آب دربیاید و آن دنیا هم باشد! 
بهش احترام بزار فکر نکن چون بزرگش کردی بهت بدهکاره  یادت باشه اون بچه ات هست و برده ات نیست و ...

خیلی عالی گفتی. خودمم همین فکرو میکنم. چشم حتما 

یه خانم مستقل و قوی 

مامانم تنها کسیه ک بدون هیچ چشم داشتی باهام مهربونه و برا خوشحال کردنم هرکاری میکنه... البته من خودم هیچوقت توقع نا به جا ازش نداشتن... 

ولی مثلا اگه همینطوری بگم دلم شکلات خواست بدون منظور سریع میگیره یا هرچیزی 😁

یا میگم حوصله م سررفته میگه بریم بیرون... 

دیگه اینقد راحتیم  تو نوجوونی ک خر بودم بهش گفتم دوست پسر  دارم هیچوقت سرزنشم نکرد فقط راهنماییم کرد ک بهم آسیب وارد نشه.... و خودم فهمیدم و زود تمومش کردم 

خیلیم در حقم دعا میکنه... چون واقعا دعای مادر در حق فرزند تاثیر گذاره 

ولی مثلا خاله م اینطوریه ک دخترشو تو جمع تحقیر و مسخره میکنه... براشون ناهار درست نمیکنه... بیرون زیاد نمیرن و... ک اینا بده 

مامانم تنها کسیه ک بدون هیچ چشم داشتی باهام مهربونه و برا خوشحال کردنم هرکاری میکنه... البته من خودم ...

خدا مامانتونو براتون حفظ کنه. سلامت باشن. ممنون از تجربه ات. 

یه خانم مستقل و قوی