2726
الان گير مياد،؟؟ چنده؟؟

ببین دختر منم کوچیک بود قطره سیاه کرده بود تا قطع کردم درست و سفید شد اصلا هم خراب نمیکنه بعضیا خرابی دندون بچشونو میندازن گردن قطره اهن که اصلاااا این حرف درست نیست

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین دختر منم کوچیک بود قطره سیاه کرده بود تا قطع کردم درست و سفید شد اصلا هم خراب نمیکنه بعضیا خراب ...

نه خوب الان ظاهر خوبي نداره دندوناش سياه داره ميشهىاتفاقا دو هفته پيش دندونپزشكي بردم دندوناش خدارو سكر سالم بودن همشون

2728
چه گرون شده لامصب🤪

اره ۷۰تومن بود 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

من آیروویت میدادم سیاه نمیکرد. سیدرال هم دوستم میداد راضی بود.

مگه بعد از سه سال هم آهن میدی؟ من دیگه سان استول میدم.

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...
من آیروویت میدادم سیاه نمیکرد. سیدرال هم دوستم میداد راضی بود. مگه بعد از سه سال هم آهن میدی؟ من دی ...

من همين ايروويت بي پدر داره سياه ميكنه دندوناش رو

كوچيكتر كه بود فروسيس ميدادم خوب بود

ديگه نميدم ايروويت

2706