2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

قالیشویی ساوین بهترینه. 

من فرشای مامانم داده بودم به ساوین خودشون میان میبرن سرموقع هم میارن کارشون خیلی تمیییزه همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم اینم شمارشون  ۷۷۱۱۰۰۷۹  ۷۷۴۳۷۶۷۸

قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌

من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد و گفت کارخونش مستقله و عضو معتبر و قدیمی اتحادیست فرشای ماشینی و دستبافت گرون قیمتی رو برای شستشو و ترمیم ریشه دادم به قالیشویی ونک دیروز برام اوردن خیلی عاااالی شده فرشام من که خیلی راضیم دلم نیومد معرفیشون نکنم .همه جای تهران سرویس دارن چند تا از شماره هاشو میذارم.

۸۸۶۴۲۲۱۲

۷۷۹۰۵۸۶۳

۲۲۹۰۲۵۴۵

قالیشویی دریا محشره 

من فرشامو روشن خریده بودم بعدازتولد دخترم خیلی کثیف شده بود به سفارش یکی از اقوام فرشامو دادم قالیشویی دریا امروز تحویل دادن خیلی راضییی بودم بنظرم اینجا بدید کارشون خوبه اینم شمارش   ۷۷۱۹۱۷۲۴

ممنون که قالیشویی اندرزگوو را معرفی کردید منم فرشهای دستی وماشینی رابهشون دادم امروز برام اوردن ازشستشوی تمیز وتحویل به موقه واقعا راضیم وازهمه مهمتر بسیار منصف کاملامعقول وبدون هرگونه هزینه تراشی غیر واقعی که اکثر ارایه دهندگان انجام میدن من که دیکه مشتریشون شدم به همه هم پیشنهاد میکنم یک بار هم که شده امتحان کنن کارشون خیلی عاااااای اینم تلفونش   77091702

من قالیشویی زعفرانیه رو معرفی میکنم.

چند روز پیش به توصیه یکی از همسایه هام فرشای ماشینی و دستبافت گرون قیمتی رو دادم به قالیشویی زعفرانیه دیروز برام اوردن خیلی راضیم از کارشون.

چون خیلی مودب بودند و به موقع وبا کیفیت و هزینه خوب کار رو انجام دادند دلم نیومد معرفیشون نکنم.

من قبلا فرشامو همیشه برای شستشو میدادم گل ابریشم کارش بد نبود ولی قیمتاشون خیلی بالاست زعفرانیه کارش عالی قیمتاشونم نصف گل ابریشم بود.

اینم تلفنش .۲۲۰۵۶۳۳۷        ۸۸۳۷۰۸۶۳

۷۷۹۰۱۷۸۶   تلفن سمت شرقش

2706