2737
2734

تورو خدا با دقت بخونین من نمیدونم چیکار کنم

بچه ها من باید۲۰اسفند پری میشدم

نشدم

۲۴ اسفند بیبی چک زدم هاله انداخت.

بتا دادم منفی شد

داشتم کم کم لک میدیدم

ولی دوروز بعدم همچنان هاله. اینجا روز ششم تاخیر بود باز بتا دادم شد۱۷ یعنی مشکوک ولی چون کم بود مشکوک به خارج رحمی شد

همون شب من دیگه پریود شدم یعنی۲۶اسفند پریود شدم روز بعدشم دوتا لخته ی بافت مانند دفع کردم که دیگه گفتم اگه هم بود سقط شد ولی نه دردی نه چیزی

به فاصله دوروز دوروز برام بتا نوشت دکتر

به ترتیب شد۲۵_۳۵_۴۳ و امروز که میشه روز ۱۴تاخیر(اگه این پری رو حساب نکنیم) بتا دادم شده۳۰۰

نمیدونم چمه خونریزیم دوروزه بند اومده تبدیل به لک بینی شده

توی سونو هم ۳بار سونو دادم هیچی مشخص نیس نه داخل رحمی نه خارج رحمی

من چیکار کنم بچه ها😭

دکترم برا دوروز بعد دوباره تکرار نوشته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

چه عجیب 

بتا اومده بالا بارداری ولی باید به هزار برسه تا تو سونو معلوم شع

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

برا روز۱۴تاخیر۳۰۰ کم نیس؟ممکنه لقاح دیر بوده باشه؟

پس اون خونریزیه چیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینبار اگه سونو دادی برو یجایی که تشخیصش خوب باشه هرجایی نرو

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
2731
چه عجیب  بتا اومده بالا بارداری ولی باید به هزار برسه تا تو سونو معلوم شع

آره بخدا دوهفتس از قبل عید دارم بیمارستانارو میگردم نمیدونم چمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینبار اگه سونو دادی برو یجایی که تشخیصش خوب باشه هرجایی نرو

دوجای متفاوت رفتم هم سونوی شکمی هم واژینال میگن هیچی نیس

برا خارج رحمی هم نه درد دارم نه هیچی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوجای متفاوت رفتم هم سونوی شکمی هم واژینال میگن هیچی نیس برا خارج رحمی هم نه درد دارم نه هیچی

بزار به هزار برسه بتا لقاحت دیر بوده 

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2738

من آزمایش بتاندادم بیبی چکم مثبت شدواسه همین ازبتاخبرندارم.بعدم رفتم سونووازینال کرددکترگف کیسش هس تورحمته یه هفته بعدشم واسه قلبش رفتم.ولی واسه توعجیبه هااا.خونریزی وبتای بالا😨😰

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
ان شاالله بارداری عزیزم دو روز دیگه هم تحمل کن ان شاالله خوش خبر باشی

من خونریزی داشتم با لخته بزرگ

اگه بچه بمونه ناقص نمیشه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا روز۱۴تاخیر۳۰۰ کم نیس؟ممکنه لقاح دیر بوده باشه؟ پس اون خونریزیه چیه

فک کن تو الان ۶ هفتته 

بتا ۳۰۰ برای سه هفته ایناس 

لقاح دیر بوده 

اگه تو خونریزی سقط میشد بتا بالا نمیرف که

بزار به هزار برسه بتا لقاحت دیر بوده 

پس چرا خونریزی شدید داشتم؟دکترم نه شیاف داد نه آمپول گف چون نمیدونیم داخل یا خارجه نمیشه چیزی بدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوجای متفاوت رفتم هم سونوی شکمی هم واژینال میگن هیچی نیس برا خارج رحمی هم نه درد دارم نه هیچی

خب پس صبر کن چاره ای نیست  بزار یکم زمان بگذره من تازه 3 هفته تاخیر داشتم بعد بی بی چک زدم حوصله استرس نداشتم شماهم بی خیال باش فعلا تا یه هفته دیگه

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
من خونریزی داشتم با لخته بزرگ اگه بچه بمونه ناقص نمیشه؟

نه بابا😂

2706