2726

چند روز پیش با  یکی از همسایه هامون دعوامون شد سر هیچ و پوچ که دخترشم اومد حمله کرد برا کتک کاری

مامورم اومد هیچ کاری نکرد فقط همسایه ها جمع شدن

قبلا با کل محله یه بار دعواش دراومده حداقل

یه هفته قبل ماهم با مهمون یکی از همسایه ها دعواش شده بود

الان دو سه نفرشون اومدن گفتن برید شکایت کنید ما میایم 

چندتاشونم امضا زدن ولی میگن نمیایم و ازین حرفا...

میخواستم ببینم شکایت کردن راه به جایی میبره چون خیلی اذیت میکنن همه رو همش دعوا دارن با همه

تو کوچه مونم دوربین خونه یکی از همسایه هست که شاید فیلم گرفته باشه از صحنه دعوا

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

همسایه ما دزد بود پسرش

تو دوربین فیلمش افتاده بود که داشت چیزی میدزدید

همون کافی بود

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برید شورای حل اختلاف شکایت کنید.بله رسیدگی می کنن

والا شورای حل اختلاف یه بار برا یه مسئله ای رفتیم

یه مشت پیر پاتال جمع شده بودن دورهم قصه میگفتن فقط تخمه شکستن شون کم بود اون وسط  خیلی بد بود اصن

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
والا شورای حل اختلاف یه بار برا یه مسئله ای رفتیم یه مشت پیر پاتال جمع شده بودن دورهم قصه میگفتن فق ...

ولی ما چندسال پیش سر یک مشکلی با یک‌نفر شکایت کردیم.خدایی خیلی رسیدگی کردن

همسایه ما دزد بود پسرش تو دوربین فیلمش افتاده بود که داشت چیزی میدزدید همون کافی بود

این دخترش اول حمله کرد

ولی خب ماهم چند نفر بودیم این اومد بزنه اونام یکی دوتا زدنش 

چیزی نشد به کسی ولی بهرحال اومد که بزنه

بنظرم گذشت کن چون با این وضع مملکت آدمها خیلی وقیح شدن پس فردا خانومی هزار جور مشکلات از رو دشمنی بر ...

با همه دعواشون شده فقط ما نیستیم

بعدش اینا یه مادر دختر هستن که مادره صبح تا شب فقط منتظر دعواس

انقددد با همه دعوا کرده همه میشناسنش حتی مامور که اومد همه میگفتن این پدر مارو در اورده انقد هر روز دعواس

ولی ما چندسال پیش سر یک مشکلی با یک‌نفر شکایت کردیم.خدایی خیلی رسیدگی کردن

نه تو شهر ما اینطور نبود متاسفانه

حتی یه خانوم و اقا اومده بودن برا طلاق

یه جور حرف میزدن باهاشون انگار دوتا بچه نشوندن جلوشون دارن نصیحت میکنن حرف میزنن داستان میگن  

خدا نگذره از همسایه بد مخصوصا از همسایه بیشعور ما و مهمونای بیشعور تر از خونش

این حتی به پارک کردن ماشین تو کوچه ام کار داره

میگه پشت دیوار من ماشین کسی پارک نکنه دیوارم خراب میشه  درحالی که همه با فاصله پارک میکنن و هیچ مشکلیم پیش نمیاد

کلی رو دیوار خونش نوشته پارک مساوی مرگ

لعنت به کسی که پارک کنه و ازین حرفا  

خدا نگذره از همسایه بد مخصوصا از همسایه بیشعور ما و مهمونای بیشعور تر از خونش

این حتی به پارک کردن ماشین تو کوچه ام کار داره

میگه پشت دیوار من ماشین کسی پارک نکنه دیوارم خراب میشه  درحالی که همه با فاصله پارک میکنن و هیچ مشکلیم پیش نمیاد

کلی رو دیوار خونش نوشته پارک مساوی مرگ

لعنت به کسی که پارک کنه و ازین حرفا  

2706