2737
2734
عنوان

دارم از ترس زایمان طبیعی میمیرم چندروزه فقط کارم شده گریه

| مشاهده متن کامل بحث + 6520 بازدید | 136 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گیلاس جون منم اصفهانم دکترم .زهرا علامه بود رفتم بیمارستان صدوقی اول قرار بود طبیعی بشم دردا که اومد سراغم غیر قابل تحمل بود به دکترم التماس کردم من نمیتونم تحمل کنم منو سزرین کرد خیلی خوب بود بعدشم درد نداشتم اصلا
2731
ثمین جان منم بیمارستانم صدوقیه و دکترم ماه منیر جعفری ولی مسافرته و منو سپرده به دکتر مرضیه صادقی,دکتر خودم شونزدهم میاد و شاید قبول کنه در اون شرایطی که تو داشتی سزارینم کنه ولی دکتر صادقی چندروز پیش منو معاینه لگن کرد و الان چندروزه درد میکشم میترسم قبل از اینکه دکترم بیاد زایمان کنم
تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗
سلام گیلاس جون دکتر حکمتیان تو اصفهان مخالف صد در صد طبیعیه هرکی پیشش میره یه ایرادی میذاره روش سزارینش میکنه. دوستام همین ماه اخیر پیشش بودن. کاری هم به قانون و این چیزا نداره. بری پیشش سزارینی
2738
گیلاس جان منم طبیعی بودم بیمارستان زهرا مضیه.زایشگاهش اتاق خصوصی داره و اپیدورال هم شدم.راضی بودم.سخت نگیر.مهم بچه است که سالم بیاد بغلت حالا به هر نوعی.نه مثل من حسرت به دل.استرسو دور کن از خودت.
خدایا میدونم که فقط تو باید بخوای...لطفا بخواه...
گیلاس جان به منشیش نمیخواد توضیحی بدی فقط بگو اورژانسیم حتما نوبت بگیر. پیش خودش رفتی بگو دکترای دیگه قبول نمیکنن. من فکر میکنم اون قبول میکنه چون حتی کسایی که طبیعی میخوان روهم سزارین میکنه خخخخ
بهش فک نکن.توکل کن به خدا.سوره یس و دعای نادعلی بخون خیلی اروم میشی

بدم میاد از آدم هایی که میگن بهش فکر نکن!یعنی چی آخه مگه دست خودشه !!!!!.. تو گفتی فکر نکن یس بخون اونم ترس اش ریخت آخه این شد حرف!!!!خدایا بعضی هارو حالشون رو جوری بگیر کم چرت بگن😐😐

بدم میاد از آدم هایی که میگن بهش فکر نکن!یعنی چی آخه مگه دست خودشه !!!!!.. تو گفتی فکر نکن یس بخون ا ...

لایق این نیستی که حتی جوابتو بدم!

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2706