2726
عنوان

زود قضاوت کردم حالم گرفتست

377 بازدید | 10 پست

به دخترم قول داده بودم عیدی هاش رو براش اسباب بازی بخرم جای خاصی هم نرفتیم فقط خونه مامان باباها و خاله و عمه دخترم هم خونه مادرهامون بودن همون جا عیدی هاش رو گرفت خلاصه یه مبلغی جمع شد منم عیدی هاش زو توی یه زیپ کوچیک تو کیف خودم گذاشته بودم تا اینکه امروز گفتم دخترم برو کیف مامان رو بیار عیدی ها رو برداریم بریم اسباب بازی بخریم ،اما دیدم پولا نیست ،،، هر چقدر گشتم پیدا نکردم همه جا رو زور و رو کردم اما نبود که نبود فقط دخترم میگفت روز اول که یکی از فامیل های مامانم اومده بودن عیدی دیدنی خونه مامانم اینا دخترم میره سراغ کیف من و به بچه اونا عیدی هاش رو مشون میده بعدش میگفت یادم نمیاد چی شده ( دخترم ۶ سالشه ) 

خلاصه منم گفتم لابد داده به اون اونم بچه بوده گذاشته کیفش چون بچه باهاش کیف همراه داشت تا اینو به مامانم گفتم مامانم کلی ناراحت شد .... بعد شروع کرد دفاع کردن منم گفتم مامان من که چیزی نگفتم گفتم شاید بچن مثلا بازی کردن پول هاشونو دادن به هم اما مامانم هر چی خواست بهم گفت منم گفتم اصلا تنها نفر همون بچه فامیلته معلومه کار خودشه ...و دعوامون الکی الکی بالا گرفت منم زدم بیزون اومدم خونه پدرشوهرم تا رسیدم اینجا زنگ زدن پول ها پیدا شده 😐

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

منم امروز یه جایی خیلی زو قضاوت کردم خدا ببخشه منو

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط عذر خواهی کن...بحث هم نکن

ولی مامانمم خیلیییی شلوغش کرد خداییش هی من میگفتم بچن شاید دادن هم اون با حالت عصبی جواب منو میداد 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
کجا پیدا شدن؟ حرف بدی نزدی بنظر من! 

میگن زیر فرش بوده همونجا که گیفمو گذاشته بودم در صورتی که من زیر فرش رو گشته بوده