2737
2739
عنوان

بچه دار شدن چقدر وقت زندگی رو میگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 33 پست

عزيزم مهم كيفيت زندگي هست..

بله يكي ميبيي همه اينارو باهم داره ولي همشون در كيفيت پائين داره انجام ميشه..

نميشه كتمان كرد بچه رسيدگي ميخواد..فقط خورد و خوراك نيست.تربتيت ميخواد.بازي ميخواد تفريخ ميخواد.

پدر مادرم همينو

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

کاملا بستگی به خودت، همسرت و روحیاتتون داره. خواهر من تا الان که بچه ش 5 سالشه تموم وقتشو گذاشته برای بچه ش. کل برنامه ی روزانه ش با بچه ش شکل میگیره.صبح بیدار میشن صبحونه میخورن و یه جمع و جور میکنه و تا شب با بچه ش مشغول بازی و یاد دادن چیزای مختلف بهش میشه.خودش راضی نیست ولی عادت کرده. بچه شم عادت کرده مستقل نیست اصلا تو بازی کردنو اینا. 

یکی هم مثل دخترخاله ی من که از همون دو ماهگی بچه ش کلاساشو میرفت،مقاله شو مینوشت و شوهرش رو سهیم میکرد تو نگهداری از بچه ش که بتونه به کاراش برسه و درجا نزنه. الانم دخترش دوسالشه میذارتش مهد و به کاراش میرسه. تربیت بچه هم متفاوت میشه کاملا. دست توعه که مستقل باشه یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به بچه داره. بچه من رفلاکس شدید داشت. کارش فقط و فقط گریه بود منم تنها بودم به شدت افسرده شدم ...

این متنتو خوندم یاد خودم افتادم...

بچه منم همین بود.

بچه های رفلاکسی هم خدشون داغون میشن هم مادرشون

2728