1874
2079
عنوان

کیاتعطیلات رفتن بیرون 😕

159 بازدید | 27 پست

با شرایط فعلی کرونا بنظرتون بریم بیرون یا چه؟

سمانه:یه پرندس مثل بلدرچین معنی عربیش یعنی سقف خانه و کاشانه و من بچه ی ته تغاری ناخواسته ی  اجباری خونواده شدم سقف و امید یک  خانه 👑💎سمانه یه دختر قوی کورد😎👌بژی کورد و کوردورای👑

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

من از ماشین پیاده نمیشم

انقدر که میترسم

اگه جای خلوت تو طبیعت پیدا کردین  برید فقط مراقب باشین

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://harfeto.timefriend.net/16267752648670                            

تا سوپر مارکت رفتمو اومدم جاتون خالی الان دراز کشیدم دارم پفک میخورم😐⁦✌🏻⁩😁

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست🌼💜خانمی ک میگی حجاب یه چیز شخصیه و به کسی مربوط نیست نوع زندگی آدما ازدواجشون بچه دار شدنشون تحصیلاتشون و.... هم به خودشون مربوطهپس حق دخالت نداری🤏🏻🧠
بمون خونه . یا نهایتا برو طبیعت دوراز بقیه 

طبیعتم شلوغه شهرمون ی منطقه تفریحی بزرگ داره😕

سمانه:یه پرندس مثل بلدرچین معنی عربیش یعنی سقف خانه و کاشانه و من بچه ی ته تغاری ناخواسته ی  اجباری خونواده شدم سقف و امید یک  خانه 👑💎سمانه یه دختر قوی کورد😎👌بژی کورد و کوردورای👑
2032
فعلا که داره روسرمون شن میباره باورتون نمیشه گوشیم گذاشتم رفتم و اومدم پیش پنجره بودم روش پره شن شده

اینجام خاکه و باد میاد بدجور

من‌ تو سال جدید  از در بیرون نرفتم

منم ۲بار رفتم خرید زود برگشتم

2104
من امروز رفتم ی قدم زدم سمت ما خیلی خلوته

خوشبحالتون

ما اهوازیم شما کجایین

ما کرمانشاه

1718