2410
2553
عنوان

Intimate azin(دوست صمیمی آذین)

| مشاهده متن کامل بحث + 124777 بازدید | 38138 پست
یه چیز سبک فرنی یا حریره آماده کن بیدار شد بهش بده ضعف نکنه معده شم خالی نباشه 

اب سیب بهش دادم خورد یه لیوان 

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.
وای نگو ترجیع میدم من مریض نشم اما الینا و امین مریض نشن

دقیقا آدم خودش درد داشته باشه قابل تحملتره تا اینکه بیماری عزیزانش را ببینه

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یه چیز سبک فرنی یا حریره آماده کن بیدار شد بهش بده ضعف نکنه معده شم خالی نباشه 

فرنی و حریره که نمیخوره 

فردا میخوام سوپ درست کنم ببینم میخوره یا نه 

اب سیب بهش دادم خورد یه لیوان 

آزمایش ادرار ازش گرفتید احیانا عفونت ادرار نداره 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
سلام عزیزم خدا بد نده.شیاف نداری؟

سلام ارغوان جان 

الینا بازم نب کرده ده روز پیش تب مرد خوب شد بازم تب کرده اینبار شدید 

2714
سلام ارغوان جان  الینا بازم نب کرده ده روز پیش تب مرد خوب شد بازم تب کرده اینبار شدید

ببین شاید دندونشه،یااینکه حتما ازش ازمایش ادرار بگیر

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤
آزمایش ادرار ازش گرفتید احیانا عفونت ادرار نداره 

اره گرفتیم هیچی نداشت خدا رو شکر ولی بازم میگیرم فردا دکترش ازمایش بنویسه میگیرم من بازم ازش 

گلنوش فوتبال داره الان این طبقه پایین مت مرده  داد زد  وای زد زد چرااا

یه لگد بکوب زمین ساکت بشه نصف شبی

ببین شاید دندونشه،یااینکه حتما ازش ازمایش ادرار بگیر

نمیدونم 

ازمایش ادرار گرفتیم خدا رو شکر  ازش منفی بود جوابش 

سلام ارغوان جان  الینا بازم نب کرده ده روز پیش تب مرد خوب شد بازم تب کرده اینبار شدید

البته ممکنه ویروس هم باشه.برای غذا نگرانش نباش.اگر میلش کشید بده.اگر نه بزار خودش تقاضا کنه.

ولی اب بدنش کم نشه حواست باشه

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤
یه لگد بکوب زمین ساکت بشه نصف شبی

والا دعوا میکنن بچه میزنه صداش انگار بوق کشتیه خیلی بلنده 

امین بیاد بهش میگم تذکر بده ادم میترسه 

2706