2410
2553
عنوان

Intimate azin(دوست صمیمی آذین)

| مشاهده متن کامل بحث + 124777 بازدید | 38138 پست
🤭نه دخمله😂😂سری قضیه ای قهربودیم آذینم گفتم رفیق فاب

خوب بابا پسرم میشه رفیق فاب بود 

خوب پس خوش بودید امروز 

چرا قهر بودید 😜😜😜😜😜 ما اصلا کنجکاو نیستیم 

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.
نه خوب بعضیا حساسن  هر کسی برای خودش عقیده اشو نگه داره  تو هم خوب میگی جلوش هی حالش گرف ...

آره این هی بدشو میگه من میگم ولی خوشگله  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره این هی بدشو میگه من میگم ولی خوشگله    

🤣🤣🤣🤣🤣 تو هم باحال لج در میاری خوشم میاد حالشو میگیری 

خخخخخخ

تاصدای پات میاد    

اره صدای پاش میاد دوست دارم بعضی مواقع گوشم سمت در تا صدای پاشو بشنوم سریع برم درو باز کنم 

2456
خوب بابا پسرم میشه رفیق فاب بود  خوب پس خوش بودید امروز  چرا قهر بودید 😜😜😜😜😜 ما اصل ...

من ی رفیق پسر دارم اون عشقمه پنج سال باهمیم🥰 باکسی ک بدم میومد ریخته بود روهم فک کن رفیق صمیمیت بره با کسی دیگه بعدش مثل چی پشیمون شوده بود 😂😂😂😂ن اصلا فضولی ب حساب نمیاد🤣

بهاربود وتوبودی و امید بود وعشق  بهاررفتو و تو رفتی وامید رفت. من ماندمو و عشق.... 
🤣🤣🤣🤣🤣 تو هم باحال لج در میاری خوشم میاد حالشو میگیری  خخخخخخ

زنه بیچاره عصبیه انقدسربچه دادمیزنه کوچیکه بچش۱ساله... آره چرا باید حسودی کنه خب خوشگله دیگه  من هروقت میومد نذری چیزی میاورد نگاش میکردم     یکم با کیان که حرف میزد من هیزبازی میکردم  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

من از تاپیک پس انداز با شما اشنا شدم آذین جون😅♥️

اجازه هست ما هم دوست صمیمی بشیم؟😬😬😂♥️

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️

امروز امین اومد خونه گفت گشنمه منم گفتم که تو همش گشنه ات میشه بعد یک ساعت دیگه گفت خسته امه منم گفتم همش خسته ای اخه 

بعد دندون درد داشت میگفت اره تو منو دعوا کردی بد حرف زدی هروقت بد حرف میزنی من مریض میشم اون سری هم کرونا گرفته بود همون روز اول که تب داشت رو تخت خوابیده بود بهش گفتم اره هی بیا لنگاتو بده بالا 

از اون موقع هی به من میگه تو بد باهام حرف زدی مریض شدم الانم هی میگه تو چرا به من گفتی همش گشنته  یا خسته ای

2714
من از تاپیک پس انداز با شما اشنا شدم آذین جون😅♥️ اجازه هست ما هم دوست صمیمی بشیم؟😬😬😂♥️

سلام عزیزم خوشبختم البته اونجا رو رویا جان ادراه میکنن

خواهش میکنم بفرمایید ❤️❤️❤️🤣🤣🤣

من ی رفیق پسر دارم اون عشقمه پنج سال باهمیم🥰 باکسی ک بدم میومد ریخته بود روهم فک کن رفیق صمیمیت بره ...

اوه اوه خوب من جات باشم اصلا قبولش نمیکنم اونم با رفیقت چه بد 

امیدوارم پشیمون واقعی شده باشه 

سلام عزیزم خوشبختم البته اونجا رو رویا جان ادراه میکنن خواهش میکنم بفرمایید ❤️❤️❤️🤣🤣🤣

😬 فکرکردم دوتایی اونجارو اداره میکنین

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️
😬 فکرکردم دوتایی اونجارو اداره میکنین

عزیزم بابا 

من فعلا سرم شلوغه وقت نمیکنم بیام رویا جان زحمت میکشن انشالله یه دو هفته ی بعد بیشتر هستم 

اوه اوه خوب من جات باشم اصلا قبولش نمیکنم اونم با رفیقت چه بد  امیدوارم پشیمون واقعی شده باشه& ...

آذین خودمم پشیمون شدم رفتم بخدا نمی‌رفتم اصرار کرد خیلی پشیمون بود گفت اونجور ک فم میکنی نیس حالا بزار اسکرین بدم بهت

بهاربود وتوبودی و امید بود وعشق  بهاررفتو و تو رفتی وامید رفت. من ماندمو و عشق.... 
2706