2726
عنوان

شوهرم خستم کرده

496 بازدید | 32 پست

نامزدم که س ساله نامزدیم برا عید. امدیم داها ت ما بعدش تو حیاطمون کلی کارگر بود بعد من بدون روسری یو استین کوتاه رفتم دم پنجره گفتم اب و بزنید نامزدم داد کشید گف برو تو خیلی غیرتیه امد بالا سرم داد کشید مامانمم بود منم قهر کردم امد بقلم کرد بعد من لج کردم چنگش گرفتم اونم دستمو فشار داد مامانم میگه باید. ازش طلاق بگیری😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برعکس اصلاغیرتی نیست 😟😓ناراحت میشم😭البته هنوزشوهرم نشده

خانماخواهشا اگر کسی یا خودتون از گلوتاتیون استفادا کردیدبیایدتاپیکم بهم بگید خواهش میکنم😭اگرهرراه وروشیم واسه سقیدی بدن وصورت بلدیدبگید😭مردم ازفکربهش   بی توو اسمت عزیزم‌❤  اینجاخیلی سوت و کوره ❤ولی خب عیبی نداره❤ دل من خیلی صبوره ❤ صبوره...!❤❤

حق با نامزدته .چرا بدون روسری و آستین کوتا و تنگ رفتی جلو کارگرا .معلومه مرده

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

این چیزا بایدازاول طی بشه

هر کس به هنگام یاری رهبرش درخواب باشد ،با لگد دشمنش از خواب بیدار می شود.  امام علی............#ولایت_قضا_ندارد............لبیک یا خامنه ای💜              یادمان نرود   ایالات متحده امریکا ۶۸سال پیش دولت مصدق را فروپاشاند....دولتی سکولار که نه  کاری به مذهب داشت نه به لبنان وفلسطین، نه برنامه هسته ای داشت نه برنامه موشکی.......                    
لابد خیلی اعتماد داره

اره.چیکارکنم بی اعتمادشه😖😂

خانماخواهشا اگر کسی یا خودتون از گلوتاتیون استفادا کردیدبیایدتاپیکم بهم بگید خواهش میکنم😭اگرهرراه وروشیم واسه سقیدی بدن وصورت بلدیدبگید😭مردم ازفکربهش   بی توو اسمت عزیزم‌❤  اینجاخیلی سوت و کوره ❤ولی خب عیبی نداره❤ دل من خیلی صبوره ❤ صبوره...!❤❤

مادرت چرا دخالت کرده.باید راهنماییت میکرد

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

انقد بدم مياد بعضيا فك ميكنن ميتونن تو لباس پوشيدن يه ادم ديه دخالت كنن انگار گروگان گرفتن-_-

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
2706