2737
2739

من سال اول عقدم در اصل سال پیش یود و عید اولم همنیطور ولی در چریان هشتید که کرونا بود و هیچ جا نمیشد رفت و من عیدی سال پیش ندیدم حتی خریدم نکردم ولی من الام خودم انتظار دارم امسال که میریم خونه دیگران عیدی بگیرم مثه عروس دومادای سال اولی چون من واقعا سال پیش عید نداشتم حالا من انتظارم بالاست ؟ اخه خونه خاله دایی های شوهرم رفتیم به روی خودشون نیاوردن حتی پاگشا هم کادو ندادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره دیگه پارسال کرونا بود نشد

امسال که کرونا نیست عیدته دیگه  

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2738
اره دیگه پارسال کرونا بود نشد امسال که کرونا نیست عیدته دیگه  

حالا خاله دایی هاش از یه شهر دیگه هستن زیاد ناراحت نشدم گفتم اونا رسم ندارن ولی حتی مامان باباش که از خودمونن حتی خنچه نیاوردن عید دیدنی خونمونم نیومدن 

مگه سال پیش کرونا بود امسال سال جدید مگه تموم شده که میرین عید دیدنی   در ضمن اگه مادر شوهرت ع ...

مادرشوهرم خیلی عزیزه بینشون ولی بازم چیزی از خواهراش برادراش ندیدم 

من حتی از دای و خاله های خودمم انتظار ندارم چه برسه اقوام شوهرم. وقتی ازدواج کردم هیچ کس پاگشام نکرد فقط خانواده خودم با خواهر شوهر و جاری همین. منم اصلا ناراحت نشدم توقعی هم نداشتم حالا چه داشتن چه نداشتن با این چیزا خودتو ناراحت نکن