2726
عنوان

از دست پسرم خسته شدم

174 بازدید | 13 پست

۳ سالشه دیوونم کرده جرات نداریم خونه کسی بریم میره وسایل بچه های دیگرو برمیداره، زد اسباب بتزی یه بچه ۸ ماهه رو شکوند البته از دستش افتاد، یا به دختر عمه ش که یکسال بزرگتره و نمیخواد باهاش بازی کنه میگه باید بدو بدو کنیم اونم محلش نمیده اینم حرصش درمیاد شروع میکنه گریه و زدن، اسباب بازی بقیه رو میگیره میگه ماله منه ، دوس دارم یا خودم بمیرم یا اون عین آدم یه جا نمیشینه بازی کنه براشکیف بردم کیف بچه دیگه رو میخواد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم بچس دیگه ،اقتضای سنشه،شما سعی کن آموزشش بدی تا یابگیره که کاره درستی نیس ،بچه نیاز به یادگیری ...

به چه روشی اخه؟ منتو خونه آزادش میزارم که خونه مردم دست به وسایلشون نزنه، نمیدونم چرا وقتی یه بچه نمیخواد باهاش بازی کنه انقد اصرار میکنه بهشون😭😭😭😭

اخه عادیه بره اتاق بچه مردمو داغون کنه حرفم گوش نمیده اخه

اره😟😟😟داداش منم میره داغون میکنه من جای اون خجالت میکشم🤣

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
همین یدونه که ای کاش اصلا نداشتمش

عزیزم ناشکری نکن،این چه حرفیه..اگه خدایی نکرده بچت مشکلی داشت که نمیتونست بازی کنه و یه جا راکد بود خوب میشد؟خب بهش محبت کن خودت بیشتر باهاش بازی کن،بخدا بچه ها خیلی میفهمن،گاهی خودت بچه شو وباهاش بچگی کن..بیشتر باهاش وقت بگذرون و سعی کن راهنماییش کنی 

عزیزم ناشکری نکن،این چه حرفیه..اگه خدایی نکرده بچت مشکلی داشت که نمیتونست بازی کنه و یه جا راکد بود ...

حوصله شو ندارم اصلا،حرفهای شما کاملا درسته،من نمیدونم چمه حتی داروی ضدافسردگی مصرف میکنم چند ماهه ولی هیچ تغییری نکردم

عزيزم شايد بچتون بيش فعاله يا اوتيسم داره. ببريد دكتر دارو ميدن اروم ميشه. چيزي كه درمان داره چرا به ...

اوتیسم نداره داروی بیش فعالی هم میدم تاثیری نداره فعلا هم بخاطر کرونا نمیشه برد رفتلر درمانی، البته استرسش بخاطر استرس زیاد من بالاعه من استرسم با پرانولم آروم نمیشه