2733
2734

9 عید تولد دخترمه اما همسرم سر کاره میخوام توروز بگیرم چون تو حیاط خالم میگی م تاریک نباشه و سرد.همسرم میگه قبل 9 جمعه این هفته بگیریم پسونفرده.ب نظرتون ای ادی داره? چکار کنم? چی درست کنم دسر اینا? هیچکس کمکم نیست تو ی حیاطه چجوری تزئین کنم? ظ،ف یکبار مصرف واس 20 نفر چقد قیمتش میشه نمیدونید?کیکشو چجور کیکی سفارش بدم یکی کمکم کنه کسی رو ندهرم کمکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من برای دخترمو پارسال توی حیاط گرفتم ، خونه مادرشوهرم ،یه قسمتش دوتا آهن داره که دورتادورش رو بادکنک چسبوندیم ،خیلی قشنگ شد ، دو تا فشفشف از اون بزرگام گذاشتیم داخل باغچه که همزمان بریدن کیک روشن کردیم ، تمش برای دخترم السا بود ، ولی برای بچه یکساله نمیدونم باید بچه گونه باشه ، اگه بچه توی جشن هست باید کادوهای کوچیکی بگیری و مثل گیفت درست کنی و بهشون بدی ، دسر هم که باید درست بشه ، ژله چند رنگ راحتترینه ، یا ژله گل 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم