2733
2734

سلام، خانومای عزیز و محترم پسر خواهرم خوشگله و با نمک و جذابه  نزدیک 1 سالشه   دیگه زیره 1 ساله 

خیلیام میبیننش تو خونه و بیرون یه کارایی  میکنه که عجیبه خلاصه برا یه بچه ی با این رنج سنی 

نمی دونم زخم چشمه یا یه چیز دیگه که میگن جن اذیتش میکنه  تقریبا دو بار اینجوری شده 

که شب یه جوری گریه میکنه که انگار جیگر  آدم کباب میشه براش یبار ظهر یبار شب 

حالا خواهشا بگید چیکارش کنه و مشکلش چیه آخه دکتری نیس   گناه داره  و نمیدونه چطورشه 

خواهشا نظرتون بگید و چیکار باید بکنن و مشکلش چیه بنظرتون  ممنون از همه بانوان محترم 🌹🌹🙏

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

براش اسفند دود کردن و پدر بزرگ دومادمون نماز خون ایناس سرش یه دعایی خوند با اسفند خوب شد 

طفلی خوابیده میگم دوباره اینجوری نشه  آدم دل دیدنشو نداره پدر مادر بیچارش 

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
ی چشم زخم بزنید به لباسش یا تختش

زدن براش 😥 تو گردنش هس 

2738

دوست قشنگم نمیدونم منظورت از عجیب بودن چیه ولی این حرفا چیه خودتون یه مقدار منطقی فکر کنید

بعد عید ببریدش پیش یه روانشناس کودک ببینه یه تست ازش بگیره مشکلی داشته باشه با چند جلسه مشاوره و تمرین حلش میکنه

براش اسفند دود کردن و پدر بزرگ دومادمون نماز خون ایناس سرش یه دعایی خوند با اسفند خوب شد  طفلی ...

البته دکترم ببرینش که ی وقت مشکلی نداشته باشه

انچه خوبان همه دارن تو یکجا داری 
البته دکترم ببرینش که ی وقت مشکلی نداشته باشه

میبرمش حتما  یبارم آخه دل دیدنش که من دایی شم ندارم طفلیییی😔

شاید میترسه بچه  براش حرز امام جواد بگیر همیشه همراهش باشع

همین میگم آبجی نمیدونم من خودم 22 سالمه  سر در نمیارم 

ولی دیدم  😥  اونم میگم بگیرن 

میبرمش حتما  یبارم آخه دل دیدنش که من دایی شم ندارم طفلیییی😔

شما داییشون هستید؟

پیش روانشناس کودک که البته معتبر هم هست ببرید

نگران نباشید خوبه خوب میشه اگر مشکلی باشه خیلی سریع تشخیص میدن و درمان میکنن

2706