2726
عنوان

انتظار چرا انقد سخته

219 بازدید | 15 پست

خونمون رو یه ماهه واسه فروش گذاشتیم،

هم اینکه خیلی کوچیکه جام،میخوام بفروشم برگردم شهرمون خونه بزرگ بگیرم و اونجا زندگی کنم.هم همسایه روبرویی خیلی بدی داریم و قهریم و اذیتمون‌میکنن،

انقد منتظرم فروخته شه که دست و دلم به هیچ کاری نمیره!امسال هفت سین و سبزه وسفره عید نذاشتم.خرید نکردم‌.فقط میخوام برم از اینجا،اینجا خ تنهاییم

۱۴هزار صلوات با شوهرم فرستادیم.کلی دعا خوندم فروش بره،نشد هنوز!میان میپسندن خونه رو بعد میرن خبری نمیشه!

این روزها زندگی زهر مار شده!چکار کنم آخه

گلم من 4 سال منتظر بچه ام . چیز بدست اوردنی  غصه نداره  

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با حضور دل و با اعتقاد کامل صد تا صلوات یه حمد و یازده تا توحید بخون هدیه کن به نفیسه خاتون از نوادگان امام حسن مجتبی علیه السلام معجزه میکنه برای هر مشکلی

1 تیر ماه 1400 دقیقا روز تولد امام رضا بیبی چکم مثبت شد میترسیدم بیبی چک بزنم میترسیدم منفی بشه دیگه از حرفا و زخم زبونای شوهرم خسته شده بودم یه بار تو دعوا شوهرم بهم گفت امیدوارم نازا باشی تا من یه دلیل محکم واسه طلاق دادنت داشته باشم خیلی دلم شکست خدا جواب دل شکستمو داد...روز ولادت اقام یه حمد و سوره خوندم یکم با اقا درد و دل کردم گفتم اقا جون امروز تولدته این حمد و سوره کادوی من به شما،توام امروز بمن یه عیدی بده بیبی چکم مثبت شه و شد من نی نیمو از اقا کادو گرفتم😍😍                                                مامان مهربونم بیشتر از ده ساله که از پیشم رفتی خیلی دلتنگتم داغونم کردی🖤🖤
تا وقتی انقد به چیزی حساس باشین تو همون موقعیت میمونین باید رهاش کنین، به خدا بسپرین و از ته دل ایم ...

حرفت خیلی درسته

دقیقا من هرموقع روی یک چیز فوکوس میکنم بهش نمیرسم تا بیخیال شم!اگه بشه بیخیال شم 

خوب خونتون مشکل داره؟منطقش ؟قیمتش؟

چه مشکلی عزیزم!اسانسور و پارکینگا و انباری داره.متراژ پایینه.همه چیش خوبه،میگن فروش خونه زمان بر هست،ولی من چون عجله  دارم برگردم شهررمون

چه مشکلی عزیزم!اسانسور و پارکینگا و انباری داره.متراژ پایینه.همه چیش خوبه،میگن فروش خونه زمان بر هست ...

منطقه چطوره کوچه نزدیکی ب بازار و مرکز خرید محله اش

فرهنگ همسایه ها اینا خیلی مهمن

منطقه چطوره کوچه نزدیکی ب بازار و مرکز خرید محله اش فرهنگ همسایه ها اینا خیلی مهمن

بالاشهر مشهد،یکی از باکلاس ترین منطقه ها،همسایه هم فقط یکی از اول آب مون باهاش تو یه جوب نمیرفت،بقیه خوبن

بالاشهر مشهد،یکی از باکلاس ترین منطقه ها،همسایه هم فقط یکی از اول آب مون باهاش تو یه جوب نمیرفت،بقیه ...

خوب شاید الان فصل خرید و فروش نیس تو اردیبهشت تا شهریور بازار مسکن داغه فعلا رکوده کلا شایدم قیمتش بالاس 

خوب شاید الان فصل خرید و فروش نیس تو اردیبهشت تا شهریور بازار مسکن داغه فعلا رکوده کلا شایدم قیمتش ب ...

قیمت که مناسب گذاشتیم.به قیمت واحد هم متراژ بدون اسانسور گذاشتیم.ولی خب دم عید بد موقع بود دیگه

چله بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم بگیر سریع فروش می‌ره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706