2737
2734
عنوان

مامانا درد زایمان چجوریه؟😭

179 بازدید | 23 پست

زیر شکمم به سمت کشاله رانم درد دارم

ینی درد زایمانه؟

شکمم درد نمیکنه

شماها درداتون چجوری بود؟

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دردشو نکشیدم ولی مادرشوهرم میگه بچه دختر باشه شکم درد میگیره پسر باشه کمر درد میگیره

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
2738
اولش مثل درد پریود بود بعدش شرید شد

درد دارم شدید نیس

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂
اینا درد کاذبه درد زایمان منظمه

ینی مشکلی نیس.

من دردشو نکشیدم ولی مادرشوهرم میگه بچه دختر باشه شکم درد میگیره پسر باشه کمر درد میگیره

زیر شکممه

2706