2733
2734
عنوان

خانومای با تجربه میشه بیاین؟

98 بازدید | 15 پست

سلام دوستان.میرم سر اصل مطلب.

من و همسرم عاشق هم شدیم و ازدواج کردیم.توی دوران دوستی متوجه شدم توی گذشته (وقتی ۱۵ سالش بوده)

یه شیطونی با دخترعمش داشته و بعد اون قضیه دخترعمش انگار حس کرده خبریه و گفته باهم ازدواج کنیم و این حرفا که همسرم قبول نمیکنه و اینا.(بهرحال هردوشون بچه بودن)

خودش بهم اینارو گفت و اینم بگم هردومون در مورد گذشتمون به هم گفتیم و کنار اومدیم.

من این مساله رو گذاشتم به پای دوران بلوغ و ناپختگیاش و فراموشش کردم‌.

دخترعمه هم از ما زودتر ازدواج کرده بود بخاطر همین حساس نبودم انچنان.

دیروز از طریق اطرافیان متوجه شدم دخترعمش قصد جدایی از همسرش رو داره به این دلیل که گفته شوهرمو دوس ندارم و نمیخوامش.

همسرمم این مساله رو نمیدونه چون هنوز جدا نشدن و توی فامیل مطرح نشده.

بنظرتون جای حساسیت داره این مساله؟

من میدونم همسرم علاقه ای بهش نداشته و یه هوس بچه گانه بوده و تموم شده رفته.اما حس میکنم مساله برای دخترعمه تموم شده نبوده و اینکه همیشه هم با من سرد برخورد میکرد دختر عمش.

شوهر شماست؟یا دوست پسرته؟اگه شوهرته که می ترسی حس داشته باشه به دختر عمه ش؟

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من میدونم همسرم علاقه ای بهش نداشته و یه هوس بچه گانه بوده و تموم شده رفته.اما حس میکنم مساله برای د ...

حس شوهر شما مهمه نه دختر عمه ایشون ...اگه قرار بوده حسشون و کاری که در گذشته انجام دادن هدفمندش کنن قبل ازدواج جفتشون بوده الان دیگه بخواد حرفی بزنه که بگه چند منِ؟

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
شوهر شماست؟یا دوست پسرته؟اگه شوهرته که می ترسی حس داشته باشه به دختر عمه ش؟

سه ساله ازدواج کردیم.

نه میدونم همسرم حسی نداره که اگه داشت باهاش ازدواج میکرد بهرحال.

اما میترسم اگه بفهمه اون شوهرشو دوس نداره مثلا احساس عذاب وجدان و ترحم کنه بهش و بخواد روابطی شکل بگیره

من مبترسم وقتی دخترعمش جدا بشه چون دیگه تعهدی به همسرش نداره بخواد زندگی منو خراب کنه. بنظرتون راجع ...

نه ابدا ، همسر شما باید خودش حس و زندگیشو حفظ کنه ترس شما یعنی هم بی اعتمادی هم اعتماد ب نفس پایین 

حس شوهر شما مهمه نه دختر عمه ایشون ...اگه قرار بوده حسشون و کاری که در گذشته انجام دادن هدفمندش کنن ...

میترسم اگه بفهمه اون شوهرشو دوس نداره احساس عذاب وجدان کنه نسبت بهش و فک کنه مقصر خودش بوده چون مثلا دختره دوسش داشته و اینا

2738
سه ساله ازدواج کردیم. نه میدونم همسرم حسی نداره که اگه داشت باهاش ازدواج میکرد بهرحال. اما میترسم ...

عذاب وجدان؟خب دختر عمه ش قبل ازدواج شوهر شما می گفت بیا منو بگیر دیگه اگه می خواست می رفت می گرفت بزای عذاب وجدانشم که شده یا پیشنهادشو می داد..حتما نخواستن که ازدواج نکردن...

نه ..جلو جلو میخوای متهمش کنی به خاطر کاری که نکرده!! اگه قرار بود همه آدمارو برپایه حدس و گمان داور ...

ن فقط میخوام احساسمو در این مورد بهش بگم.اینکه حس خوبی نسبت به این قضیه ندارم

ن فقط میخوام احساسمو در این مورد بهش بگم.اینکه حس خوبی نسبت به این قضیه ندارم

شوهرت اشتباه کرده درمورد گذشتش باهات حرف زده ..اصلا این حرف گفتن نداشته دیگه ..اما شما هم کشش نده ..بیخودی حساس نشو وقتی هنوز چیزی اتفاق نیفتاده 

2706