2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دست به حقوقم نمیزنم کلا 

رمزه کارتمم یادم نیس دیگه😂

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2456

طلا میخرم‌

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

در لحظه حال زندگی میکنم چون عقیده دارم آدم از فرداش هم خبر نداره و ممکنه هر لحظه بمیره 

پس تا میتونم خرج تفریح و مسافرت و خوشی های خودم میکنم تا الان هم پشیمون نیستم 🌼

اگر هم به پول زیاد و فوری احتیاج پیدا کنم وام میگیرم 💸

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
2714

من قبلا وام گرفتم طلا خریدم تو بانک هم پول دادم در حد ۸۰ تومن کم کم جمع کردم الان هم ماهیانه یک یا دو تومن از حقوقم رو یه طلای کوچولو میخرم البته من ولخرجم وگرنه بیستر هم میتونستم پس انداز کنم.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

من چند ماه حقوقم رو نمیگرفتم

جمع که میشد مدیرمون کارتش رو میداد بهم میرفتم طلافروشی

گاهی سه چهار تومن بیشتر از اون مبلغ حقوقم میکشیدم و بعد با حقوق بعدیم صافش میکردم

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
در لحظه حال زندگی میکنم چون عقیده دارم آدم از فرداش هم خبر نداره و ممکنه هر لحظه بمیره  پس تا ...

دقیقا من ماه قبل ۸ تومن داشتم همش خرج کردم برا خودم از لباس و لوازم آرایش و رستوران و تنقلات و اینها منم معتقدم زیاد نباید پس انداز کرد چون ممکنه فردا نباشم.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

میدمشون به همسرم تو کار استفاده میشه 

ولی خب به نام من

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
من قبلا وام گرفتم طلا خریدم تو بانک هم پول دادم در حد ۸۰ تومن کم کم جمع کردم الان هم ماهیانه یک یا د ...

من امسال وام میگیرم ان شاالله همه رومیدم به طلا آخرسال

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 
2706