1874
2047

دست به حقوقم نمیزنم کلا 

رمزه کارتمم یادم نیس دیگه😂

من خوشبخت ترین دختر دنیام😌 مهم نیس مریضی مهم نیس مریضم مهم نیس نی نی کوچولوی خوشگلمو از دست دادم مهم نیس همه بهم میگن اشتباه کردم مهم نیس مامان بابام خونشون راهمون نمیدن من فقط تورو دوس دارم♥ 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032

طلا میخرم‌

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

در لحظه حال زندگی میکنم چون عقیده دارم آدم از فرداش هم خبر نداره و ممکنه هر لحظه بمیره 

پس تا میتونم خرج تفریح و مسافرت و خوشی های خودم میکنم تا الان هم پشیمون نیستم 🌼

اگر هم به پول زیاد و فوری احتیاج پیدا کنم وام میگیرم 💸

✈👮‍♀️🔮به  لطف   خدا تمام‌  درها باز میشود  و حق   الهی   زندگی من❣ به شیوه‌ای معجزه   آسا   به من میرسد...خدایا شکرت       خدایا شکرت     خدایا شکرت🙏💚

من قبلا وام گرفتم طلا خریدم تو بانک هم پول دادم در حد ۸۰ تومن کم کم جمع کردم الان هم ماهیانه یک یا دو تومن از حقوقم رو یه طلای کوچولو میخرم البته من ولخرجم وگرنه بیستر هم میتونستم پس انداز کنم.

اشک ها کلماتی هستند که قلب نمی تواند آنها را بگوید.
2050

من چند ماه حقوقم رو نمیگرفتم

جمع که میشد مدیرمون کارتش رو میداد بهم میرفتم طلافروشی

گاهی سه چهار تومن بیشتر از اون مبلغ حقوقم میکشیدم و بعد با حقوق بعدیم صافش میکردم

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
من چند ماه حقوقم رو نمیگرفتم جمع که میشد مدیرمون کارتش رو میداد بهم میرفتم طلافروشی گاهی سه چهار ت ...

چه خوب

حرف منت نیست اما💯برابر پس گرفت گردش 🌍اگر چیزی به ما افزوده بود...
در لحظه حال زندگی میکنم چون عقیده دارم آدم از فرداش هم خبر نداره و ممکنه هر لحظه بمیره  پس تا ...

دقیقا من ماه قبل ۸ تومن داشتم همش خرج کردم برا خودم از لباس و لوازم آرایش و رستوران و تنقلات و اینها منم معتقدم زیاد نباید پس انداز کرد چون ممکنه فردا نباشم.

اشک ها کلماتی هستند که قلب نمی تواند آنها را بگوید.

میدمشون به همسرم تو کار استفاده میشه 

ولی خب به نام من

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
من قبلا وام گرفتم طلا خریدم تو بانک هم پول دادم در حد ۸۰ تومن کم کم جمع کردم الان هم ماهیانه یک یا د ...

من امسال وام میگیرم ان شاالله همه رومیدم به طلا آخرسال

مجردم.هرماه نصف بیشتر حقوقمو جابجا میکنم ب یه حساب دیگم ، کارتشم دست داییمه

بعد ک روهم رفت زیاد شد میریم با زنداییم طلا میگیریم..

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
مجردم.هرماه نصف بیشتر حقوقمو جابجا میکنم ب یه حساب دیگم ، کارتشم دست داییمه بعد ک روهم رفت زیاد شد ...

سکه بهترنیست؟

سکه بهترنیست؟

برا سرمایه گذاری اگ میخای آره..من برا استفاده خودم میخاستم چندتا النگو و انگشتر گرفتم

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
دقیقا من ماه قبل ۸ تومن داشتم همش خرج کردم برا خودم از لباس و لوازم آرایش و رستوران و تنقلات و اینها ...

👌👌آفرین 

پولی که برای روز مبادا نگه داشته بشه قطعا خرج مریضی و بیماری و ....میشه و اون روز مبادا رو خودمون جذب میکنیم متاسفانه 

✈👮‍♀️🔮به  لطف   خدا تمام‌  درها باز میشود  و حق   الهی   زندگی من❣ به شیوه‌ای معجزه   آسا   به من میرسد...خدایا شکرت       خدایا شکرت     خدایا شکرت🙏💚
👌👌آفرین  پولی که برای روز مبادا نگه داشته بشه قطعا خرج مریضی و بیماری و ....میشه و اون روز م ...

من برای خرید جهیزیه وخونه جمع میکنم خداروشکر پس اندازم خرج خیرم میشه

1718