1874
2042

خیلی سخته که خانواده و فامیلای خودم 

همه وضع مالی بسیار خوبی داشته باشن و ما برای افزایش کرایه خونه مون بشینیم غصه بخوریم ...

دیگه نمیتونم ادا در بیارم که خوبم و فقط بخندم ...

دوس ندارم برم دیدن خانواده و فامیلای خودم...

لطفا رو پای حسادت نذارین ؛ بذارین رو پای خستگیم

خسته شدم از بس مقایسه شدم با خاله ها و دختر خاله ها و خواهرا و فامیلام ...

دعا کنین خدا برامون درست کنه ؛ به معجزه ش احتیاج دارم

ای پرنده ی مهاجر  سفرت سلامت اما                                                  به کجا میری عزیزم قفسه تموم دنیا 😕

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

خودتو مقایسه نکن باهیشکی ان شاالله سال جدید وضع مالیتون بهتر میشه به خدا توکل کن

خدایا بخاطر همه ی داده هات و نداده هات ازت ممنونم میدونم که روزی منو هم لایق مادر شدن میدونی دلم میخواد خونه ی ما هم پر بشه از صدای خنده های بچه هامون حتی اگه تمام شب رو بیدار بمونم غر نمیزنم حتی اگه خونه مون بهم ریخته باشه و روی همه ی میزا و کابینتامون پر باشه از لکه ی انگشتای کوچولو غر نمیزنم حتی اگه اذیتم کنه غر نمیزنم خداجونم شوهرم بابای خوبی میشه نذار حسرت شنیدن بابا و مامان به دلمون بمونه
2059
خودتو مقایسه نکن باهیشکی ان شاالله سال جدید وضع مالیتون بهتر میشه به خدا توکل کن

ممنون از دعات

ای پرنده ی مهاجر  سفرت سلامت اما                                                  به کجا میری عزیزم قفسه تموم دنیا 😕

نمیدونم اعتقاد داری یا نه ولی چله سوره واقعه معجزه میکنه واسه افزایش رزق و روزی خودمم از دیروز نیت کردم و شروع کردم واقعا تاثیرشو دارم میبینم

خدایا شکرت که تونستیم قرضامونو بدیم تا۹۹/۹/۹ هزاران بارشکرت.....ان شاالله اولین بارکه بخوام حامله بشم چندقلو حامله میشم هم پسر هم دختر خدایا شکرت 🤰🧒👧🧒👧🥰