2737
2734

پسرم دوسال و نیمشه یه همسایه داریم دوسته صمیمیه پسرش هشت سالشه پسره قبلا خیلی با بچم بازی میکرد یا ما خونه اونا بودیم یا اونا خونه ما پسرم خیلی تنها هست کسی نیست باهاش بازی کنه باباشم اهل برو بیا نیست برااینکه تنها نباشه میبردمش بعد حالا اون بچه همسایمون پرو شده پسرمو بغضی وقتا دعوا میکنه یا میره تو اتاق درو میبنده نمیاد باش بازی کنه پسرمم گریه میکنه البته گاهیم باش بازی میکنه ولی ای رفتارا هم میکنه از وقتی بچه دومم دنیا اومده پسرمم لحباز شده یه مقدار با این اوصاف ب نظرتون پسرمو دیگه نزارم بره خونشون ؟ازاونجایی ک نوزاد دارم نمیتونم برم بیزون جیگرم برا اولی کبابه 😭

نه نزار بره بیرون خودت سرگرمش کن یکم بچت بزرگتر شه همبازی هم میشن

پسرایه من ۹سال اختلاف سنی دارن ولی باهم بازی میکنن😁

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نذار بره  بچه ۸ سالته معلومه نمیتونه با بچه ۲ ساله بازی کنه

بچم وقتی میبینتش همش دسشو میگیره میگه بازی بازی ول کنم نیست انگار التماس میکنه اونم محل نمیده داد میزنه میگ نمیخام بات بازی کنم قبلا ایجور نبود ازوقتی دومی اومده ایجور شده تا میرم خونشون میان دوره ی بچه جدیدم خیلی اعصابم خورده همی یه بچه بود ک با بچم بازی میکرد اینم اینجور شد 😭

2731