2410
2553
عنوان

خانم های با تجربه

63 بازدید | 10 پست

(معیار های ازدواج )میشه در مورد این موضوع هم صحبت کنیدخواستگار ها چه ویژگی داشته باشند ردشون میکنید و روی چه کیس های فکر میکنید. خانم های متاهل هم از تجربیاتشون بگن شاید بی خودی دارم رد میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش اخلاق باشه .زود از کوره در نره. در کنار کار تفریحم داشته باشه . قیافش نه خیلی زشت باشه نه خوشکل .راستگو باشه .وضع مالیش متوسط رو به بالا باشه

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
2720

به نظرتون انتظار داشته باشیم قدرت تصمیم گیری داشته باشند و بتونیم با شریک زندگیم نه در مورد همه چیز بلکه یک سری چیزها صحبت کنیم زیاده ؟یا اینکه میگن پسرها قبل ازدواج چیز زیادی نمیدونن وارد زندگی بشن پخته میشن درسته ؟

مردی اگه زیاد هم سر به زیر باشه ممکنه مشکل داشته باشه ها! طبیعیش اینه بالاخره کنجکاوه و کمی نگاه میکنه

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2714
به نظرتون انتظار داشته باشیم قدرت تصمیم گیری داشته باشند و بتونیم با شریک زندگیم نه در مورد همه چیز ...

این به سن و موقعیت هردو طرف بستگی داره بالاخره استقلال و قدرت تصمیم گیری یه پسر مثلا ۲۲ ساله با ۳۵ ساله متفاوته

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
 نگاه کردن در حد معمول آره ولی نه دیگه هر وقت نگاش میونی به خانم ها نگاهش باشه 

اینجوری میشه هیز

من توقعم از یک پسر 29 تا 32 رو میگم رنج سنی خواستگار های که داشتم مثلا یکیشون هی خداحافظی نکرد از خانوادم 32 سالش هم بود بعد من میگم بلوغ اجتماعی نداره ولی بقیه خانم ها میگن خجالت کشیده در صورتی که باهاش صحبت کردم اصلا خجالتی نبود