2703
2553
عنوان

بیاین ببینم چه خبر بوده😆😅

743 بازدید | 87 پست

سلام سلام 

بیاین ببینم سال نورو چجوری دارین سپری میکنین😂

چی عیدی گرفتین 😅 کجا رفتین کجا نرفتین چیکار کردین

حرفی سخنی دلخوری ای دعوایی چیزی😂بگین ببینم

عکس سفره هاتون بذارین ببینیم😆یا عکس نی نی هاتون😍😍😍

00/01/01

گفتم یوقت بد نباشه من این تاریخ ثبت نکنم😂✋

تروخدا راهنماییم کنین یه هفتس شوهرم ن بهم زنگ زده ن پیام داده زنگش زدم جواب نداد عید رو هم تبریک نگفت😔😔😔

می‌خوام پیام بدم بهش چی بگم؟؟😥😥

تو تاپیک عکس تگم کنید😍 کاربری انتقال داده شده کاربر جدیدم بی تی اس💛 عروسک شده ام دلبسته ی پاستیل و لواشک شده ام کاربری آخرمه نترکونید منو🥺 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خاک تو سرش قرار بود این تاریخ بیاد منو بگیره نیومد تازه عروسی رو هم میخواستیم بندازیم ۱۴۰۲/۲/۲۲ خاک تو سرششششش

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2714

لحظه تحویل سال خودم و پسرم تنها بودیم.شب همسرم اومد شام خوردیم و رفتیم منزل پدرش یه ساعت نشستیم و برگشتیم.پسرم ۱۰۰ عیدی گرفت

امشب هم که همسرم از سرکار بیاد میریم منزل پدرم

چسبیدیم به خونه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
🤷🏻‍♀️اومدن خونمون عیدی ندادن بهم تو خونواده شمام رسمه ب ۲۲ساله ها عیدی ندن؟

به ۲۰ ساله ها نمیدن 😂😂😂😂🤦🏻‍♀️۱۰ سالمم بود وضع همین بود

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
کجاست مگه

نمی‌دونم بهم زنگ نمیزنه ولی میبینم پروفایل عوض میکنه

تو تاپیک عکس تگم کنید😍 کاربری انتقال داده شده کاربر جدیدم بی تی اس💛 عروسک شده ام دلبسته ی پاستیل و لواشک شده ام کاربری آخرمه نترکونید منو🥺 
2706