2737
2734

بله جریمه

واجبه؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما داریم میریم با ماشین خطی البته فهلن بازه برخلاف اینکه گفته بودن باز نمیکنن😏

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
بله جریمه واجبه؟ 

نه بازه من دارم میرم البته شمال خونمه همه تو جاده ن😏 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بهتره نیاین

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738
نه بازه من دارم میرم البته شمال خونمه همه تو جاده ن😏 

نگفتم بستس. دوربین جریمه میکنه

دیگه مردم بی عقل ریختن توو جاده دیگه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
نگفتم بستس. دوربین جریمه میکنه دیگه مردم بی عقل ریختن توو جاده دیگه 

نه فکر نکنم فقط ۴۰تومن عوارضی میگیرن برخلاف اینکه گفتن شمال حتی زردم هس ورود ماشین ممنوعخ فقط اتوبوس هواپیما

دیشب داشتن میگفتن اونهای که با ماشین خودشون رفتن به شهرهای شمالی باید طرف ۳ از شهر خارج بشن بدون ماشین خودتون میتونید برید با ماشین خودتون برید هم جریمه میشین هم باید از اون شهر خارج بشید

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
دیشب داشتن میگفتن اونهای که با ماشین خودشون رفتن به شهرهای شمالی باید طرف ۳ از شهر خارج بشن بدون ماش ...

من الان دارم میرم شمال خونم جاده قیامت همه ریختن خودشون باز کردن دروغه حرفاشون 

من الان دارم میرم شمال خونم جاده قیامت همه ریختن خودشون باز کردن دروغه حرفاشون 

واقعا واای چه وحشتناک مردم دیکه نه به خودشون رحم میکنن نه به دیگران مواظب خودتون باشید

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2706