2726

قبل از هرچیز بگم لطفا اگ میخواهید راجع ب کرونا بگید لطفا نظرندیدچون من راجع ب چیز دیگه ای هست سوالم.ما دوساله باخانواده همسریم قهریم ولی من با برادرشوهربزرگه اشتی هستم عروسی پسرشه کارت اورده شهر ما کسی ک حق توگردنت داره کارت بیاره نری یا پول بفرستی ناراحت میشه از طرفیم شوهرم نمیاد وخانوادمم دعوتن من اگ نرم فک میکنن این دوسال قهری ازطرف من بوده باید برم ک بفهمن همسرم باهاشون قهره.حالا من ۱۵روز دیگه زایمانمه ورم دارم و شکمم چاقه لباس هام بجز یه لباس سفید اندازم نیست ک اونم قبلا پوشیدم همه دیدنش...حالا اونم بپوشم باید شنیون کنم همیشه بین این خانواده من لباس وارایشم توعروسی هازبانزدبوده الان میگم بنظرتون با یه مانتو شلوار شیک برم و شالمم درنیارم بهتره یا پیرهن بپوشم وشنیون کنم‌از جامم تکون نمیخودم وموقع شام میرم تالار بلافاصله بعدشامم میام سریع بهم بگید ک اگ زشته بامانتوشلوار برم ک نوبت ارایشگاهو کنسل نکنم

😲😲خداوکیلی لایک ن‌کن خواهر😲😲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مخالف صددرصد با مانتو عروسی رفتنم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
خب اگر پولش هست برو آرایشگاه یه تر و تمیز کن چون بارداری به اندازه کافی آدم رو بی رنگ و رو میکنه بری ...

ارایشگاه فقط شنیونم میگه ها چون ماسک دارم خودم مژه میزنم ارایش میکنم خودم

چه دلی داری تو بارداری میخوای بری جای شلوغ اونم ماه آخر ...

خدایی جواب دیگه ای نداشتم عذر میخوام .

من باشم تماس میگیرم و میگم حالم مساعد نیست چون ماه  آخر هستم و عذرخواهی میکنم ازش .تلفنی و گرم و مهربون صحبت کردن میتونه حل کنه موضوع رو ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چه دلی داری تو بارداری میخوای بری جای شلوغ اونم ماه آخر ... خدایی جواب دیگه ای نداشتم عذر میخوام . ...

عزیزم یک هفتست هرشب دارن میان سراغمون مانرفتیم واسه عروسی مجبورم برم

عزیزم یک هفتست هرشب دارن میان سراغمون مانرفتیم واسه عروسی مجبورم برم

درسته .

البته که ما به هیچ کاری مجبور نیستیم .

ببخشید نظر مخالف دارم .خوش باشین ⚘❤

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺