2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

توم بارداری؟ من لگنمم درد میکنه از 4ماهگی تا حالا آرزوی یه خواب راحت رو دلم مونده😔صب شوهرم پاشه بگم ...

اره باردارم

الهی چه سخت  

خودت ماساژ بده من همیشه خودم رونو کمر و شکممو ماساژ میدم با روغن زیتون خیلی حالم بهتر میشه

2728
خیلی بده وقتی از بدن درد خوابت نبره🙄من از 4ماهگی تا حالا همینم شبا از لگن درد نمیخوایم ولی امشب دیگ ...

عزیزم ویکس بگیر از داروخونه بگو بارداری من هرشب میزدم تو بارداریم 

بعد سعی کن یه بالش بارداری شبیه U بگیری خیلی خوبه یااینکه متکا بزار بین پاهات 

منم دقیقا الان بخاطر پادرد بیدارم

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
عزیزم ویکس بگیر از داروخونه بگو بارداری من هرشب میزدم تو بارداریم  بعد سعی کن یه بالش بارداری ...

متکا هم میزارم ولی فایده نداره، حتما پماد ویکس میگیرم مرسی گلم😘

اخی شما چرا

باردارم چمدونم

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

زیر پاهات بالش بزار بزار خونرسانیش درست شه عزیزم دوران سخت اما شیرینیه 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
توم فردا بگو شوهرت واست ماساژ بده

سرکارمیره صبح زود 

زیر پاهات بالش بزار بزار خونرسانیش درست شه عزیزم دوران سخت اما شیرینیه 

مرسی حتما همینکارو میکنم😘بیخود نیست میگن بهشت زیر پای مادران است من تا قبل بارداریم درک نمیکردم

2706