2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم کاش یه دوش اب گرم گرفته بودی و یه مسکن خورده بودی.پماد پیروکسیکام خوبه.

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

دندونم درده خوابم نمیبره😐

احساس میکنم وقتی همه جا میگم دردش کمتر میشه😐🤣

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
میفهمم منم دیگه از اینهمه کمر درد خستم شب تا صبح همش ازین ور به اون ور غلط میزنم اروم نمیشم با رو ...

توم بارداری؟ من لگنمم درد میکنه از 4ماهگی تا حالا آرزوی یه خواب راحت رو دلم مونده😔صب شوهرم پاشه بگم اون واسم ماساژ بده پاهامو😓

2714

من جمعه خیلی کار داشتم شبش از کمردرد و سردرد و بازو درد و کوفتگی خابم نمیبرد دیگ 3-4گریه میکردم ک خدایا خابم ببره درد رو متوجه نشم دیگ 

خدایا به خودت سپردم همه چیو .... 
عزیزم کاش یه دوش اب گرم گرفته بودی و یه مسکن خورده بودی.پماد پیروکسیکام خوبه.

آخه مسکن نمیتونم بخورم تو بارداری، آره اگه ضرر نداشته باشه حتما پیروکسیکام میگیرم فردا

آخه مسکن نمیتونم بخورم تو بارداری، آره اگه ضرر نداشته باشه حتما پیروکسیکام میگیرم فردا

عزیزم بارداری ،ان شالله یه نی نی سالم بدنیا بیاری،آره عزیزم بپرس و استفاده کن البته ان شالله تا صبح خوب میشی  استراحت کنی خوب میشی.

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱
من جمعه خیلی کار داشتم شبش از کمردرد و سردرد و بازو درد و کوفتگی خابم نمیبرد دیگ 3-4گریه میکردم ک خد ...

خیلی بده وقتی از بدن درد خوابت نبره🙄من از 4ماهگی تا حالا همینم شبا از لگن درد نمیخوایم ولی امشب دیگه خیلی بد بود پا دردو کمر دردم بهش اضافه شد

2706