1874
2042
عنوان

از کمر درد و پا درد خوابم نمیبره😓

293 بازدید | 50 پست

امروز زیاد سرپا بودم یکی دوساعته هرکاری میکنم خوابم نمی‌بره 😭😭

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انتطار زمانی قشنگه که اومدن تو بهش پایان بده
آخی😍😍 کرم پیروکسیکام نداری استفاده کنی؟؟

ن عزیزم خوبه؟ خطر نداره برا من بخرم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2059

دندونم درده خوابم نمیبره😐

احساس میکنم وقتی همه جا میگم دردش کمتر میشه😐🤣

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک   حالا که تا اینجا اومدی بزار یه رازی بهت بگم                        این بخش از امضای منو فقط تو میتونی ببینی😁میخواستم بهت بگم تو خیلی ادم ارزشمندی هستی به بقیه نگی ها بهت چی گفتم
میفهمم منم دیگه از اینهمه کمر درد خستم شب تا صبح همش ازین ور به اون ور غلط میزنم اروم نمیشم با رو ...

توم بارداری؟ من لگنمم درد میکنه از 4ماهگی تا حالا آرزوی یه خواب راحت رو دلم مونده😔صب شوهرم پاشه بگم اون واسم ماساژ بده پاهامو😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من جمعه خیلی کار داشتم شبش از کمردرد و سردرد و بازو درد و کوفتگی خابم نمیبرد دیگ 3-4گریه میکردم ک خدایا خابم ببره درد رو متوجه نشم دیگ 

خدایا به خودت سپردم همه چیو .... 
عزیزم کاش یه دوش اب گرم گرفته بودی و یه مسکن خورده بودی.پماد پیروکسیکام خوبه.

آخه مسکن نمیتونم بخورم تو بارداری، آره اگه ضرر نداشته باشه حتما پیروکسیکام میگیرم فردا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051
بهتره روغن گیاهی بزنی فقط مثل سیاهدونه، زیتون، بادوم...

مرسی گلم  صب با روغن زیتون ماساژ بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه مسکن نمیتونم بخورم تو بارداری، آره اگه ضرر نداشته باشه حتما پیروکسیکام میگیرم فردا

عزیزم بارداری ،ان شالله یه نی نی سالم بدنیا بیاری،آره عزیزم بپرس و استفاده کن البته ان شالله تا صبح خوب میشی  استراحت کنی خوب میشی.

امروز با خدا گام بردار و برای فردا به او اعتماد داشته باش
من جمعه خیلی کار داشتم شبش از کمردرد و سردرد و بازو درد و کوفتگی خابم نمیبرد دیگ 3-4گریه میکردم ک خد ...

خیلی بده وقتی از بدن درد خوابت نبره🙄من از 4ماهگی تا حالا همینم شبا از لگن درد نمیخوایم ولی امشب دیگه خیلی بد بود پا دردو کمر دردم بهش اضافه شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ببخش الان دیدم نی نی توی دلت داری🥰🥰 بنظرم صبح شد برو دکتر اون بهتر میدونه چی برات خوبه چی ضر ...

خواهش میکنم گلم😘آخه دکترم تا 15 نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم بارداری ،ان شالله یه نی نی سالم بدنیا بیاری،آره عزیزم بپرس و استفاده کن البته ان شالله تا صبح ...

مرسی گلم انشالله😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پاشو یه دوش بگیر حالت خوب میشه

آخه الان دوش بگیرم قطعا از خواب که پاشم سرما خوردم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توم بارداری؟ من لگنمم درد میکنه از 4ماهگی تا حالا آرزوی یه خواب راحت رو دلم مونده😔صب شوهرم پاشه بگم ...

اره باردارم

الهی چه سخت  

خودت ماساژ بده من همیشه خودم رونو کمر و شکممو ماساژ میدم با روغن زیتون خیلی حالم بهتر میشه

خیلی بده وقتی از بدن درد خوابت نبره🙄من از 4ماهگی تا حالا همینم شبا از لگن درد نمیخوایم ولی امشب دیگ ...

عزیزم ویکس بگیر از داروخونه بگو بارداری من هرشب میزدم تو بارداریم 

بعد سعی کن یه بالش بارداری شبیه U بگیری خیلی خوبه یااینکه متکا بزار بین پاهات 

از وقتی شناختمت و باهات اشنا شدم فهمیدم فرشته ها هم میتونن مرد باشن حضرت یار♥️🌎😎دنیای من خانوادمن هاپوم و همسر و دخترم 😍اعتقاد دارم باید انسان باشیم نه آدم .. من عاشق حیواناتم عاشق مهربونی و خوبی کردن عاشق انسان هام زندگی قشنگه فکر اینده نباشیم تو حال زندگی کنیم 😍♥️راجب حیوانات سوال داشتید بپرسید بلد باشم حتما راهنمایی میکنم 😍♥️🎈(سگ نجس نیست خدا هیچ موجودی نجس به وجود نمیاره😍 گربه ها چنگ نمیندازن یا بازی میکنن یا دفاع میکنن از خودشون😍🥺)با کسی بحث نمیکنم سر حیوان دوست بودنم زندگی خودمه بیاید همه سرمون تو زندگی خودمون باشه 😄⭐
1718