2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

مثلا اجازه نمیده کسی عصبانیش کنه و حالت چهره ش با عصبانیت زشت بشه

کنترل خوبی روی خودش داره

خنده ی شدید نمیکنه, وقار و آرامش از میباره

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

اخلاق جذابو منظورتو نگرفتم 

ولی یکی از فامیلامون هست خیلی زبونش ب تیکه باز میشه من واقعا از این اخلاقش بدم میاد اسمش میاد ناخوداگاه ذهنیت منفی میگیرم ازش 

یکی از آشناها هم هست بیش از حد کنجکاوه اینم خیلی بدم میاد ازش و تو وسط  این کنجکاو بازیاش همیشه دو سه تا تیکه میندازه 

بنظرم اخلاق جذاب اینه ک ب کسی تیکه نندازیم کنجکاو نباشیم 

یجوری باشیم بقیه کنارمون احساس امنیت کنن

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2714
اخلاق جذابو منظورتو نگرفتم  ولی یکی از فامیلامون هست خیلی زبونش ب تیکه باز میشه من واقعا از ای ...

دقیقا.زبان کنایه متنفرم و کسیکه سرش تو زندگی دیگرانه خیلی رو اعصابه 

🤨🤨🤨🤨
اخلاق جذابو منظورتو نگرفتم  ولی یکی از فامیلامون هست خیلی زبونش ب تیکه باز میشه من واقعا از ای ...

این رفتارهای فامیلاتون رو منم دارم توی بعضی از اطرافیانم. علتش مشکلات روحی و عقده های درونیشون هست. واقعا دلم میسوزه براشون

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
این رفتارهای فامیلاتون رو منم دارم توی بعضی از اطرافیانم. علتش مشکلات روحی و عقده های درونیشون هست. ...

بنظرم ریشه تربیتی داره و کسیکه زبان کنایه داره ترسوه عیرمستقیم حرفشو میزنه ب بقیه

🤨🤨🤨🤨
2706