2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثل مجردیتون خاستگار دارین؟

اصولاً خواستگار رسمی ندارم چون اینجا کسی رو نمی‌شناسیم، ولی هر پسری ک بهم ابراز علاقه کرد مجرد بود و مشکلی نداشت با این قضیه ژ کلا برام مهم نیست نظر بقیه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
مثل مجردیتون خاستگار دارین؟

دوست من تو عقد جدا شد باکره هم بود خواستگار هم داشت تقریبا یکسال بعد از جدا شدنش ازدواج کرد الان بچه هم داره

جانی و دلی ای دل و جانم همه تو 💖👶👫💖
2738
جامعه نظرش به ربتار خوده آدم هم بر میگرده  هستن خانومهایی که متاهل هستن و یجور رفتار میکن بیا ...

یعنی اگه رفتار مناسب و اون شخص باوقار باشه بااین چیزا شخصیت طرف پایین نمیاد؟چون میگن جنس دسته دوه 

🤨🤨🤨🤨
یعنی اگه رفتار مناسب و اون شخص باوقار باشه بااین چیزا شخصیت طرف پایین نمیاد؟چون میگن جنس دسته دوه&nb ...

واقعا یکی از احمقانه ترین افکار بعضیا اینه که زن رو با کالا مقایسه میکنن.توی عصر حجر گیر کردن بیچاره ها😑

آخه دست دوم چه معنی ای میده.ما انسانیم 

خیلی خوبه.کدوم شهرین شما ک بافرهنگن

کرج 

ولی کلا بی فرهنگ همه جا هس ، برام مهم نیست ولی 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
واقعا یکی از احمقانه ترین افکار بعضیا اینه که زن رو با کالا مقایسه میکنن.توی عصر حجر گیر کردن بیچاره ...

درسته ولی میگن مشکلی داشته ک جدا شده شک دارن ب اون شخص و بهش فک نمیکنن

🤨🤨🤨🤨
یعنی اگه رفتار مناسب و اون شخص باوقار باشه بااین چیزا شخصیت طرف پایین نمیاد؟چون میگن جنس دسته دوه&nb ...

دوست عزیز هیچکی نمیگه جنس دسته دو هستش مگه اینکه طرف خیلی بی فرهنگو شخصیت باشه . ولی هستن اینطور آدمهایه کثیف

ولی شما با رفتار خودت و شخصیتت حتی نباید اجازه بدی همچین غلطی بکنن . تو خوب باش حتی اگه همه بد بودن 

میدونم سخته ولی نشدنی نیست 

یکم اعتماد به نفس یکم انگیزه و توکل همه چیز اوکی میشه عزیزجان انشاالله

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
2706