1874
2079

؟؟؟

سمانه:یه پرندس مثل بلدرچین معنی عربیش یعنی سقف خانه و کاشانه و من بچه ی ته تغاری ناخواسته ی  اجباری خونواده شدم سقف و امید یک  خانه 👑💎سمانه یه دختر قوی کورد😎👌بژی کورد و کوردورای👑

کلا نظر جامعه به کتفمه 

این دختر منم

نی نی سایت گیس هایِ ریخته شده کفِ زمینیه که لابلاش چند تا کاربر دیده میشه  ( دوست عزیز اگه من و ریپلای کردی و جوابی ندادم به پای بی ادبی نذار، گاهی اوقات اعلاناتم و گم میکنم و یادم میره جواب بعضی کاربرارو بدم 😊🙏🏻)

من شخصا نظری ندارم 

بیرون تراویده ست ، از گور من بهرام، از کوزه ام خیام، از مستی ام حافظ ، سرمشق می‌گیرد؛ "هُشیار" بودن را.../ یه شوال المکرمی مغرورِ نامهربون../ chavoshi ❤ 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
کلا نظر جامعه به کتفمه  این دختر منم

یعنی چی؟

سمانه:یه پرندس مثل بلدرچین معنی عربیش یعنی سقف خانه و کاشانه و من بچه ی ته تغاری ناخواسته ی  اجباری خونواده شدم سقف و امید یک  خانه 👑💎سمانه یه دختر قوی کورد😎👌بژی کورد و کوردورای👑
2050
یعنی چی؟

من جدا شدم ولی باکرم ، اصلا رابطه نداشتیم هیچ جوره 

نی نی سایت گیس هایِ ریخته شده کفِ زمینیه که لابلاش چند تا کاربر دیده میشه  ( دوست عزیز اگه من و ریپلای کردی و جوابی ندادم به پای بی ادبی نذار، گاهی اوقات اعلاناتم و گم میکنم و یادم میره جواب بعضی کاربرارو بدم 😊🙏🏻)

جامعه نظرش به رفتار خوده آدم هم بر میگرده 

هستن خانومهایی که متاهل هستن و یجور رفتار میکن بیا و ببین و برعکس دخترایی که انقدر سنگینن روت نمیشه حتی فکر بد بکنی زیاد به باکره بودن یا بی‌کره بودن مربوط نیست

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
2104
من جدا شدم ولی باکرم ، اصلا رابطه نداشتیم هیچ جوره 

مثل مجردیتون خاستگار دارین؟

باید  بگم  فکر شخص متارکه کرده چه باکره چه ... آیندشو تعیین میکنه نه تفکر جامعه.

جالب بود💕

1718