2733
2734

زایمان اولمه🥰

خیلی میترسم😨

تجربه خاصی دارین ک تو این چند روز یا موقع زایمان کمکم کنه؟😊

از تجربیاتتون بگین🙃

تشکر😙

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی یا سزارین

بیمارستان دولتیه دیگه باید درد طبیعی بکشم اگه نتونستم میبرنم سزارین

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂
2728
اخی ایشالا سالم به دنیا میاد و براتون خیر باشه 🌹

مرسی گلم🥰

هر 4 ساعت شیاف بذار 

شیاف چی؟؟؟قبل زایمان؟؟؟

2738

عزیزم برا من دعا کن امسال مامان شم😍

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
شیاف چی؟؟؟قبل زایمان؟؟؟

فک کردم حتما سزارینی😂شیاف دیکلوفناک ضد درد. 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
عزیزم برا من دعا کن امسال مامان شم😍

چشم عزیزم انشالله😍

نفس🥰

ای جانم 😍مبارکه منم 6 ماه پیش زایمان کردم مثه برق و باد گذشت

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
فک کردم حتما سزارینی😂شیاف دیکلوفناک ضد درد. 

آهان اگه سزارین شدم میزارم مرسی عزیزم😙💛

ای جانم 😍مبارکه منم 6 ماه پیش زایمان کردم مثه برق و باد گذشت

مرسی گلم

وای واقعا؟چطوری بود؟راضی بودی؟

2706